Kripto Borsası Vauld, Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı

nexo vauldu satin almayi planliyordf 1

Kripto para ekosisteminde her gün birçok farklı gelişme yaşanıyor. Yatırımcılar gelişen bu olaylara göre yatırımlarını şekillendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Singapur merkezli kripto para borsası Vauld, çalışanlarının yüzde 30’unu işten çıkarttığını aktarmıştı. Vauld, bu kez para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Vauld, Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Singapur merkezli bir kripto para borsası olan ve Hindistan’da faaliyet gösteren Vauld, piyasadaki kötü gidişattan etkilenerek para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

kripto borsasi vauld para cekme islemlerini askiya aldi

Vauld CEO’su Darshan Bathija blog yazısında, şirketin “platformdaki tüm para çekme, alım satım ve para yatırma işlemlerini askıya alma konusunda zor bir karar verdiğini” aktardı.

The Block‘un haberine göre Bathija, Vauld ile ilgili şunları söyledi: “Değişken bir piyasa ve iş ortaklarının mali zorlukları da olmak üzere çeşitli faktörlerin bir araya gelmesi nedeniyle finansal olarak mücadele ediyor”. 12 Haziran’dan bu yana platform, TerraUSD stablecoin’inin patlaması, Celsius’un para çekmeyi durdurma kararı ve Three Arrows Capital’in sıkıntılarıyla tetiklenen yaklaşık 198 milyon dolarlık yatırımı kaybı yaşadı.

Bathija, Vauld’un potansiyel yatırımcılarla görüşmelerde bulunduğunu da bildirdi.

Vauld, ayrıca olası yeniden yapılanma işlemleri için danışman tuttuğunu belirtti. Şirket Hindistan ve Singapur’da mali danışmanı olarak Kroll’u ve hukuk danışmanları olarak Cyril Amarchand Mangaldas ve Rajah & Tann Singapore LLP’yi işe aldı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
446.611,66 TL 2,47%
ethereumETH/TRY
30.941,15 TL 3,61%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,15%
usd-coinUSDC/TRY
18,80 TL 0,24%
bnbBNB/TRY
6.001,29 TL 3,60%
xrpXRP/TRY
7,87 TL 1,46%
binance-usdBUSD/TRY
18,80 TL 0,25%
cardanoADA/TRY
7,46 TL 3,17%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 1,39%
matic-networkMATIC/TRY
22,01 TL 2,36%
Bağlantıyı kopyala