Kripto Borsası CoinFLEX, Para Çekme İşlemlerini Duraklattı

kripto borsasi coinflex para cekme islemlerini duraklatti

Kripto para borsaları, kripto para piyasalarında yaşanan olumsuz durumlardan etkilenmeye devam ediyor. Kripto para borsalarından birisi olan CoinFLEX, piyasa koşulları ve belirsizlik nedeniyle para çekme işlemlerini askıya altı.

CoinFLEX, Para Çekme İşlemlerini Duraklattı

Kripto borsası CoinFLEX, bugün yaptığı açıklamada, “piyasa koşulları ve bir karşı tarafla ilgili devam eden belirsizlik” nedeniyle tüm para çekme işlemlerini duraklattığını açıkladı. Şirket para çekme işlemlerini durdurmasının nedeninin karşı tarafında Three Arrows Capital veya herhangi bir kredi veren firma olmadığını belirtti. Yapılan açıklamada, “Bu durumun, tüm işlevlerin, yani para çekme işlemlerinin geri yüklenmesiyle tamamen onarılabileceğinden eminiz.” ifadeleri kullanıldı. Şirket yaşanılan bu durumun bahsi geçen diğer şirketlerle ilgili olmadığını açıklamış olsa da hem Three Arrows Capital hem de Celsius, likidite sorunlarından önemli ölçüde etkileniyor. Celsius geçtiğimiz hafta para çekme ve işlemleri duraklattığını açıklamış ve hala işlemlerin devam edeceği tarihi açıklamamıştı.

kripto borsasi coinflex para cekme islemlerini duraklatti 2

CoinFLEX ayrıca ileriye dönük bir yol için tahmini bir zaman çizelgesi de paylaştı. Şirket 27 Haziran’a kadar durum hakkında bir güncelleme yapmayı ve 30 Haziran’a kadar para çekme işlemlerini yeniden aktif hale getirmeyi planlıyor. Bununla birlikte bu tarihler firmanın mevcut duruma ilişkin anlayışına dayandığını ve mümkün olan en kısa sürede ayrıntılarla daha fazla açıklama yapmayı planlıyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
332.101,07 TL 1,82%
ethereumETH/TRY
18.824,73 TL 3,54%
tetherUSDT/TRY
16,76 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
16,79 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
3.815,90 TL 3,80%
binance-usdBUSD/TRY
16,81 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
5,43 TL 0,00%
cardanoADA/TRY
7,71 TL 0,06%
solanaSOL/TRY
590,17 TL 5,20%
dogecoinDOGE/TRY
1,14 TL 1,08%
Bağlantıyı kopyala