Kripto Borsası CoinCorner, Seed Group Ortaklığı ile Büyüyor

Kripto Borsasi CoinCorner Seed Group Ortakligi ile Buyuyor

Kripto sektörü için oldukça kritik bir dönemdeyiz. Bu noktada bazı şirketler çalışan sayılarında azalmaya giderken bazıları da yeni satın alımlar gerçekleştirerek büyümeye gidiyor. Bu eylemler, şirketlerin gelecek için piyasaları değerlendirmesi olarak da görülüyor. Son olarak CoinCorner ise Seed Group ile bir ortaklık yaparak genişlemeye gidiyor.

Kripto Borsası CoinCorner, Seed Group Ortaklığı ile Büyüyor

CoinCorner, Seed Group Ortaklığı ile Yeni Hizmetler Sunacak

Kripto borsası CoinCorner, Emirates havayolu şirketinin CEO’su ve Dubai’nin yönetici ailesinin bir üyesi olan Şeyh Saeed bin Ahmed Al Maktoum’un özel ofisi ile bir ortaklık yoluyla Orta Doğu’da genişlemeyi planlıyor.

Seed Group ile ortaklık yoluyla CoinCorner, Bitcoin (BTC) satın almak, satmak, göndermek, almak ve depolamak için bir platform oluşturacak ve kriptoda işlem yapmak için yerel işletmelere hizmetler sunacak.

Konu hakkında konuşan Seed Group CEO’su Hisham Al Gurg, şu ifadelere yer verdi:

“Bireylerin dışında çok sayıda şirket, Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini gelecekteki işlemler için yasal ihale olarak benimsemeye hazır”

BAE, son dönemde özellikle Dubai’deki kripto firmaları için genişleme açısından çekici bir kapı haline geldi.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
350.514,07 TL 0,83%
ethereumETH/TRY
24.294,06 TL 0,85%
tetherUSDT/TRY
18,45 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,51 TL 0,32%
bnbBNB/TRY
4.994,71 TL 1,44%
xrpXRP/TRY
8,20 TL 6,14%
binance-usdBUSD/TRY
18,49 TL 0,02%
cardanoADA/TRY
8,12 TL 1,41%
solanaSOL/TRY
603,28 TL 1,56%
dogecoinDOGE/TRY
1,12 TL 0,43%
Bağlantıyı kopyala