Kripto Borsası Coinbase, Borussia Dortmund Ortaklığını Genişletiyor

kripto borsasi coinbase borussia dortmund ortakligini genisletiyor

Kripto para piyasalarında yaşanan durgunluklar sebebiyle, kripto şirketleri maliyetlerini düşürmek için çalışanlarını işten çıkartıyor ya da sponsorluk anlaşmalarını askıya alıyor. Kısa bir süre önce çalışanlarını işten çıkaracağını açıklayan Coinbase ise Borussia Dortmund ile olan sponsorluk anlaşmasını genişletiyor.

Coinbase’in Borussia Dortmund Sponsorluğu Büyüyor

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası Coinbase, Almanya’nın başarılı futbol kulüplerinden birisi olan Borussia Dortmund (BVB) ile olan sponsorluk anlaşmasını büyüteceğini açıkladı. Yapılan yeni sponsorluk anlaşmasına göre Coinbase, Bundesliga temsilcisi Borussia Dortmund’un “Premium Ortağı” oldu. Coinbase’in anlaşması Haziran 2023 sonuna kadar devam edecek.

kripto borsasi coinbase borussia dortmund ortakligini genisletiyor 2

Borussia Dortmund ve Coinbase arasındaki sponsorluk anlaşması geçen yılın Temmuz ayında başlamıştı. Sponsorluk anlaşması kapsamında kulübün stadyumunda Coinbase reklamları gösterilmeye başlanmıştı. Yeni anlaşma şartlarına göre, Borussia Dortmund’un stadı olan Signal-Iduna-Park’ta, Coinbase ürün ve hizmetlerinin tanıtımı yapılacak. Bununla birlikte Borussia Dortmund çalışanları için de kripto eğitim programları yapılacak.

Coinbase’in yeni anlaşma için Borussia Dortmund’a ne kadarlık bir ödeme yaptığı belirsizliğini koruyor. Borussia Dortmund’un Genel Müdürü olan Carsten Cramer, yeni anlaşmanın Haziran 2023 sonuna kadar devam edeceğini ancak kripto sektörünün gelecekteki durumuna bağlı olarak sözleşmenin uzayabileceğini belirtti.   

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.209,88 TL 2,33%
ethereumETH/TRY
30.311,35 TL 1,75%
tetherUSDT/TRY
18,85 TL 0,25%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.942,03 TL 2,87%
xrpXRP/TRY
7,80 TL 0,76%
binance-usdBUSD/TRY
18,83 TL 0,11%
cardanoADA/TRY
7,35 TL 1,30%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 0,31%
matic-networkMATIC/TRY
21,82 TL 3,47%
Bağlantıyı kopyala