Kripto Borsalarına 190 Milyon Ripple Transferi Yapıldı

kripto borsalarina 190 milyon ripple transferi yapildi

Blockchain şirketi Ripple, son olarak Brezilya’da Travelex ortaklığını duyurmuştu. Ripple devi ve ODL koridoru tarafından bugün içinde 190 milyondan fazla XRP transferi yapıldı.

Kripto Borsalara Rekor Seviyede Ripple Transferi

Kripto takipçisi Whale Alert, Ripple fintech devi ve Ripple’ın ana ODL koridoru Bitso tarafından 200 milyon Ripple (XRP) aktarımı yapıldığını duyurdu. Whale Alert tarafından yapılan paylaşımda, Ripple, ODL platformuna ve ortağı olan Meksika merkezli kripto para borsası Bitso’ya 30.000.000 XRP gönderimi yapıldı. Yapılan bu transferin yaklaşık 10.875.778 dolar olduğu belirtildi. Ayrıca Whale Alert paylaşımına göre Bitso, dahili cüzdanları arasında yaklaşık 110 milyon XRP tokenini 78.900.000 ve 31.200.000 XRP transferi ile taşıdı ve bu da transferin de yaklaşık 90.65 milyon dolara eşit olduğunu belirtelim.

Ripple, likidite platformlarını düzenli olarak desteklemeyi sürdürüyor ve bu borsalara büyük miktarlarda XRP transfer etmeye devam ediyor. Ripple’ın transfer yaptığı Bitso, ön ödemeli hesaplar kullanmadan ülkeler arasında ucuz ve hızlı para göndermeye izin veren Ripple ile ortaklık kuran ilk platformlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
348.975,39 TL 0,78%
ethereumETH/TRY
24.312,05 TL 0,21%
tetherUSDT/TRY
18,41 TL 0,42%
usd-coinUSDC/TRY
18,41 TL 0,25%
bnbBNB/TRY
5.019,06 TL 0,63%
xrpXRP/TRY
8,14 TL 5,90%
binance-usdBUSD/TRY
18,14 TL 1,69%
cardanoADA/TRY
8,13 TL 0,93%
solanaSOL/TRY
602,35 TL 0,80%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 0,79%
Bağlantıyı kopyala