Kraken Pro Ürünüyle İleri Düzey Kullanıcıları Hedefliyor

kraken pro urunuyle ileri duzey kullanicilari hedefliyor

Kripto para borsası Kraken, bir gelişmiş ticaret araçları paketi ve spot ticaret, marj ticareti, staking ve portföy yönetimine erişimi birleştiren yeni bir arayüz olan Kraken Pro ürününü halkın kullanımına açtı.

Kraken, İleri Düzey Tüccarların Pro Ürününe Geçmesini İstiyor

Kraken’in yeni ürünü olan Kraken Pro, adından da anlaşılacağı üzere, ileri düzey yatırımcıları hedefliyor. Kraken, yeni ürünü hakkında yaptığı açıklamada, “gecikmeyi azaltmak ve yoğun talebi karşılamak için en son teknolojiyi Kraken Pro ürününde kullandık” ifadesini kullandı. Kraken Pro ürününde 2100’den gazla kripto para birimi ya da token bulunuyor.

kraken pro urunuyle ileri duzey kullanicilari hedefliyor 2

Yeni kullanıcı arayüzü, gelişmiş ticaret ve portföy yönetimini daha verimli hale geliyor. Bununla birlikte kullanıcılara ticaret yürütme, gelişmiş emir yönetimi ve analiz araçlarına özellikle odaklanmayı amaçlıyor. Uygulamada bulunan modüler tasarım kullanıcıların kendi tercihlerine göre uygulamayı kişiselleştirmesini sağlıyor.

Kraken, lansman sonrasında Kraken Pro’ya yeni özelliklerin eklenmeye devam edeceklerini açıkladı. Son olarak Kraken kısa bir süre önce mevcut piyasa koşullarını gerekçe olarak göstererek 1.100 çalışanını işten çıkarmıştı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
530.174,09 TL 0,91%
ethereumETH/TRY
34.060,65 TL 1,97%
tetherUSDT/TRY
19,17 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.237,83 TL 0,71%
usd-coinUSDC/TRY
19,13 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
8,81 TL 3,61%
cardanoADA/TRY
6,86 TL 0,68%
staked-etherSTETH/TRY
34.025,82 TL 1,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 0,80%
matic-networkMATIC/TRY
21,13 TL 0,43%
Bağlantıyı kopyala