bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,900.12 2.63%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,119.43 0.24%
bnb
BNB (BNB) $ 554.94 1.66%
solana
Solana (SOL) $ 140.36 5.78%
xrp
XRP (XRP) $ 0.497556 0.41%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.466397 0.74%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.162323 1.47%

Kraken CEO’su Jesse Powell: Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Ulaşması Mümkün

kraken ceosu jesse powell buyuk bitcoin fiyat tahminini acikladi

Önde gelen kripto para borsası Kraken’ın CEO’su Jesse Powell, Bitcoin fiyatı hakkında konuştu.

Powell, Bloomberg’e verdiği son röportajında büyük bir Bitcoin fiyat tahmininde bulundu. Bitcoin’in dolar bazında sonsuza kadar gidebileceğini söyleyen CEO şu ifadeleri kullandı:

“Elbette sadece spekülasyon yapabiliriz, ancak onu dolar cinsinden ölçtüğünüzde sonsuza gideceğini düşünmelisiniz.”

Powell, Bitcoin’in yakın vadede bir değer deposu olarak yükseleceğini ve altını gölgede bırakacağını söylüyor. Ona göre lider kripto para birimi, on yıl içinde 1 milyon dolara ulaşabilir:

“Bence, insanlar Bitcoin’i altını aşacak bir değer deposu olarak görüyor. Bence on yıl içinde 1 milyon dolar fiyat hedefi olarak oldukça makul.”

CZ de Aynı Fikirde

Geçtiğimiz haftalarda, bir diğer önde gelen kripto para borsası Binance’in CEO’su olan Changpeng Zhao da Bitcoin için 1 milyon dolarlık bir fiyat hedefine sahip olduğunu açıklamıştı. Bloomberg Radio’ya verdiği röportajda CZ, kurumsal yatırımcılara dikkat çekerek lider kripto para biriminin fiyatında bir patlama yaşanabileceğini söyledi. CZ şu ifadeleri kullandı:

“Eğer hepsi Bitcoin’e sadece %1 tahsis etse şunu göreceğiz… bilemiyorum, Bitcoin fiyatında 1.000 kat daha fazla büyüme… Ve %1’den fazlasını ayırırlarsa, bu daha da büyük olacak. Bu yüzden insanların çarpmak üzere olan dalganın büyüklüğünü tam olarak anlayamadıklarını düşünüyorum.

Fiyat tahminleriyle gerçekten çok zor. Sanırım 1 milyon dolar, 10 milyon dolara kadar gidebilir. Söylemesi çok zor.”

Bitcoin, yayın saati itibariyle 49.286 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala