Kanadalı Coinsquare ve CoinSmart Birleşmeye Gidiyor

kanadali coinsquare ve coinsmart birlesmeye gidiyor

Kanada merkezli kripto ticaret platformu olan Coinsquare, Coinsmart’ı satın almıştı. Satın alımın ardından Coinsquare ve Coinsmart birleşmeye hazırlandıklarını açıkladı.

Coimsquare ve Coinsmart Birleşiyor

İki Kanada merkezli kripto ticaret platformu Coinsmart ve Coinsquare birleşmeye gittiklerini açıkladı. Planlanan satın alma ve entegrasyon, yapılan duyuruya göre Coinsquare’in 258 milyon doların üzerinde yönetimine işaret ediyor. Birleşme anlaşmasına göre Coinsmart’ın proforma bazında Coinsquare üzerinde yüzde 12 oranında bir mülkiyet hissesi bulunacak.

Bu duyuru öncesinde Coinsmart hisseleri yükseldi ve 0.32 CAD civarında işlem gördü ve Perşembe günü 0.18 CAD’lık kapanışın ardından yükseldi. Hisse senetleri, TradingView aracılığıyla veri başına haberin yazımı esnasında 0.19 CAD’dan işlem görüyordu.

kanadali coinsquare ve coinsmart birlesmeye gidiyor 2

Konu hakkında açıklama yapan CoinSmart CEO’su Justin Hartzman, firmanın Kanada’daki en büyük düzenlenmiş kripto varlık ticaret platformlarından birini inşa etmek istediğini söyledi. Söz konusu birleşme hamlesinin “bir sonraki boğa koşusuna giderken elverişli bir konumda olması gereken dinamikliği” sağlayacağını belirtti. Coinsquare CEO’su Martin Piszel ise konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

Birleşme nedeniyle mutluyuz. Müşterilerimize sektördeki en yüksek düzenleme standartlarıyla hizmet vereceğiz.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
345.330,78 TL 2,71%
ethereumETH/TRY
23.741,93 TL 2,63%
tetherUSDT/TRY
18,34 TL 0,09%
usd-coinUSDC/TRY
18,36 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
4.979,03 TL 1,31%
xrpXRP/TRY
8,68 TL 2,65%
binance-usdBUSD/TRY
18,42 TL 0,25%
cardanoADA/TRY
8,37 TL 1,71%
solanaSOL/TRY
585,69 TL 1,97%
dogecoinDOGE/TRY
1,17 TL 7,51%
Bağlantıyı kopyala