Justin Sun İle İlişkili Cüzdan, Huobi’ye 100 Milyon Dolar Aktardı

Huobi pNetworka Agir Ithamlarda Bulundu

Huobi’de yaşanan son gelişmeler yatırımcıların endişelerini artırdı ve borsadan kaçış başladı. Bu gelişmelerin ardından Huobi ile ilgili yeni haberlerde gelmeye başlamış durumda. Çıkan haberlere göre; Tron’un kurucusu Justin Sun ile ilişkili bir cüzdan, 100 milyon dolarlık stablecoin’i kripto para borsası Huobi’ye taşıdı.

Justin Sun ile Bağlantılı Cüzdan 100 Milyon Dolar Taşıdı

Tron’un kurucusu Justin Sun ile ilişkili bir cüzdan, 100 milyon dolarlık stablecoin’i kripto borsası Huobi’ye taşıdı. Güvenlik analistleri PeckShield tarafından belirtildiği gibi, USDC ve USDT’nin her biri 50 milyon doları hareket ettiren iki işlem 11:10 UTC’de gerçekleşti.

Ayrıca, Sun’ın yakından ilişkili olduğu teminatlandırılmış bir stablecoin olan 16,5 milyon dolarlık merkeziyetsiz USD (USDD) içerir. Tarihinin bir noktasında 2,5 milyar dolarlık Ethereum içeriyordu.

justin sun ile iliskili cuzdan huobiye 100 milyon dolar aktardidfdvdf

Bir gözlemci , fonların çoğunun Tron’daki bir borç verme platformu olan Just Lend’den geldiğini ve Huobi’ye gitmeden önce Binance aracılığıyla cüzdana gönderildiğini fark etti. Bu, Huobi’nin yakından incelendiği bir zamanda gerçekleşir. Sun’ın borsayı bir aracı şirket aracılığıyla satın aldığı bildirildi, ancak kendisinin yalnızca bir danışman olduğunu iddia ederek bunu yalanladı.

Sun’a ait olduğu etiketlenen cüzdanlar Binance’tan 100 milyon dolarlık USDC ve USDT’yi borsaya aktardı. Verilere göre Huobi’deki toplam stablecoin miktarı bir haftada yüzde 9,5 düşüşle 681 milyon dolara indi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
452.130,31 TL 3,87%
ethereumETH/TRY
31.949,63 TL 7,22%
tetherUSDT/TRY
18,85 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.220,65 TL 6,75%
usd-coinUSDC/TRY
18,87 TL 0,36%
xrpXRP/TRY
7,87 TL 3,25%
binance-usdBUSD/TRY
18,85 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
7,74 TL 7,63%
dogecoinDOGE/TRY
1,77 TL 4,11%
matic-networkMATIC/TRY
23,52 TL 12,96%
Bağlantıyı kopyala