Justin Sun, FTX Varlıklarıyla İlgileniyor

justin sun ftx varliklariyla ilgileniyor

Tron Blockchain ağının kurucusu Justin Sun kısa bir süre önce kripto para borsası FTX’i kurtarma planı için Sam Bankman-Fried ile bir görüşme halinde olduklarını açıklamıştı. Sun, son açıklamasında FTX varlıklarını satın almak için çalışmalar yürüttüklerini açıkladı.

Justin Sun, FTX Varlıklarını Satın Almak İstiyor

Yüksek profilli kripto savunucusu Justin Sun, ortaklarının Sam Bankman-Fried’in iflas etmiş olan kripto para borsası FTX’in olası varlık satın alımlarını değerlendirdiğini açıkladı. Justin Sun açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Her türlü anlaşmaya açığız. Şu anda varlıkları tek tek değerlendiriyoruz, ancak anladığım kadarıyla zaten bu tür bir iflas prosedürü içinde oldukları için süreç uzun olacak.

justin sun ftx varliklariyla ilgileniyor 2

Justin Sun adını Blockchain şirketi Tron’u kurmasıyla duyurdu. Sun daha sonrasında Bittorrent’i satın aldı ve Huobi Global için danışmanlık vermeye başladı. Son olarak başarısız kripto para borsası FTX’in iflas koruma başvurusundan önce, Tron ve Justin Sun, FTX ve Tron token sahiplerinin nasıl korunacağı konusunda görüşmeler yapıyordu.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
321.312,98 TL 1,63%
ethereumETH/TRY
24.003,37 TL 2,65%
tetherUSDT/TRY
18,68 TL 0,16%
bnbBNB/TRY
5.464,79 TL 1,42%
usd-coinUSDC/TRY
18,68 TL 0,17%
binance-usdBUSD/TRY
18,66 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
7,34 TL 1,09%
dogecoinDOGE/TRY
1,96 TL 1,82%
cardanoADA/TRY
6,08 TL 1,89%
matic-networkMATIC/TRY
17,33 TL 2,09%
Bağlantıyı kopyala