Justin Sun, Ethereum (ETH) Merge’i Destekliyor

justin sun ethereum eth mergei destekliyor

Ethereum bir süredir Merge için gün sayıyor. Ethereum Blockchain ağının önünde oldukça kritik bir aşama var. Merge’nin Eylül ayında gerçekleşmesi bekleniyor. TRON kurucusu Justin Sun, Ethereum’un Merge yükseltmesini desteklediğini açıkladı.

Justin Sun’dan Ethereum Merge Desteği

Tron kurucusu Justin Sun, Ethereum hard fork’unu destekleyen önde gelen yatırımcılardan biri olduğunu gösterdi. Justin Sun, 19 Eylül’de gerçekleşmesi beklenen birleşmenin ardından mevcut Ethereum ağını destekleyeceğini söyledi.

Ethereum geliştiricileri, iş kanıtı (PoW) sisteminden uzaklaşmanın ağı daha ucuz, daha hızlı ve çevre dostu hale getireceğini bildiriyor.

justin sun ethereum eth mergei destekliyor

Justin Sun, Twitter hesabı üzerinden yeni Ethereum güncellemesiyle ilgili şunları söyledi:

Şu anda 1 milyondan fazla ETH’ye sahibiz. Etherium hard fork başarılı olursa, Ethereum ekosistemini inşa etmek için ETHW topluluğuna ve geliştiricilere bazı fork’lu ETHW bağışları yapacağız.

Ayrıca kripto borsası Poloniex, şu anda EthereumPOW olarak adlandırılan Ethereum çatalını desteklediğini belirtti. Borsa, ETHW olarak adlandırılan hem Ethereum’u hem de fork token’ı listeleyecek. Yeni token için bir vadeli işlem ürünü Ağustos ayında piyasaya sürecek.

Justin Sun’ın milyarlarca dolar yatırım yaptığı Tron tabanlı stabilcoin USDD ise “EthereumPOW ekosistemindeki ilk stabilcoin” olacak.

Kripto piyasasıyla ilgili sık sık düşüncelerini paylaşan Tron kurucusu, bu konuda oldukça aktif bir tutum sergiliyor. Geçtiğimiz günlerde Justin Sun, Tron tabanlı projelerde iş gücünü artırmak için işe alım yapacağını açıklamıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
439.726,26 TL 6,05%
ethereumETH/TRY
33.833,79 TL 11,24%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.915,49 TL 3,61%
xrpXRP/TRY
6,84 TL 4,62%
cardanoADA/TRY
9,63 TL 4,73%
binance-usdBUSD/TRY
17,96 TL 0,01%
solanaSOL/TRY
793,36 TL 10,98%
polkadotDOT/TRY
167,82 TL 7,27%
Bağlantıyı kopyala