Jump Crypto, Kapanacaklarına Yönelik İddiaları Yalanladı

jump crypto kapanacaklarina yonelik iddialari yalanladiasdf

Kripto para piyasası zorlu ve hareketli bir dönemden geçerken birçok şirket bu olumusuz havadan oldukça etkilendi. Bununla beraber bazı şirketler de işlemlerini durdurma kararı alırken, bazıları da iflas başvurusunda bulundu. Bu kez aralarında bir şirket kendisi hakkında çıkan kapanma iddialarını yalanladı. Kripto yatırım ve ticaret platformu Jump Crypto, sosyal medya aracılığıyla kapanacaklarına yönelik iddiaları yalanladı.

Jump Crypto Hakkındaki Söylentileri Yalanladı

Zorlu bir dönemden geçen kripto piyasasında, şirketler hayatta kalmanın yollarını arıyor. Sosyal medya üzerinde dönen bir takım iddialarda, Jump Crypto şirketinin kapanacağı konuşuldu. Şirket, buna yanıt vermekte gecikmedi. Kripto yatırım şirketi Jump Crypto piyasadaki hareketliliğe rağmen kapanmayacaklarını belirtti.

jump crypto kapanacaklarina yonelik iddialari yalanladisdffg

Ayrıca şirket, en iyi sermayeye sahip olduklarını ve likidite sıkıntısı çekmediklerini de açıkladı. Kripto ayı piyasasının getirdiği sert süreçlere rağmen, halen daha yatırım yapmaya devam ettiklerinin de altını çizdi.

Şirket konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Hala aktif olarak yatırım yapıyor ve ticaret yapıyoruz, bu nedenle fon arıyorsanız lütfen iletişime geçin.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
309.521,92 TL 5,15%
ethereumETH/TRY
21.857,74 TL 7,43%
tetherUSDT/TRY
18,65 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.524,54 TL 16,31%
usd-coinUSDC/TRY
18,67 TL 0,02%
binance-usdBUSD/TRY
18,68 TL 0,03%
xrpXRP/TRY
7,06 TL 4,19%
dogecoinDOGE/TRY
1,54 TL 10,23%
cardanoADA/TRY
5,92 TL 5,19%
matic-networkMATIC/TRY
16,17 TL 4,74%
Bağlantıyı kopyala