JPMorgan, Kripto Para Birimleriyle İlişkili Şirketlere Bağlı Sepet Ürünü Sunmayı Planlıyor

Abone Ol:google-news
0
10/03/2021

Bankacılık devi JPMorgan, kripto paralar ile ilişkili yeni bir hizmet sunmak üzere ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna (SEC) başvuru yaptı.

Şirket, yatırımcılara kripto para ile ilişkili yatırım hizmetleri sunmanın yollarını arıyor gibi görünüyor. Dev şirket, müşterilerine Bitcoin ve kripto para ile ilişkili şirketlerinin hisse senetlerine yatırım yapmaya olanak tanıyacak yeni bir hizmet sunmayı planlıyor. JPMorgan hizmet ile ilgili yaptığı açıklamada bu yatırım türünü doğrudan Bitcoin veya herhangi başka bir kripto para birimine bağlı olmadığının altını çizdi:

“Kripto Para Yatırım Sepeti, kripto paralara daha fazla yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için tasarlanmıştır. Bu ürüne dahil olmak kripto para birimlerine doğrudan bir yatırım yapma anlamına gelmemektedir. Ürünün performansı Bitcoin veya bir başka kripto para biriminin performansı ile ilişkilendirilemez.”

Bu gelişme, Wall Street’in kripto paralara olan artan ilgisinin başka bir kanıtı olabilir. Geçtiğimiz günlerde bir Godman Sachs yetkilisi, kripto paralara olan talebin arttığını ifade etmişti.

Kaynak: The Block

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.022 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 312.880,30 TL 10,67%
ethereum
Ethereum (ETH) 22.144,70 TL 2,96%
tether
Tether (USDT) 8,61 TL 1,62%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.167,56 TL 5,75%
cardano
Cardano (ADA) 13,70 TL 3,07%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,91 TL 3,08%
xrp
XRP (XRP) 7,62 TL 2,33%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,61 TL 0,19%
polkadot
Polkadot (DOT) 193,63 TL 4,83%
uniswap
Uniswap (UNI) 209,05 TL 4,38%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap