bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,637.32 1.39%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,086.80 0.02%
bnb
BNB (BNB) $ 559.10 0.98%
solana
Solana (SOL) $ 144.08 3.58%
xrp
XRP (XRP) $ 0.498568 0.63%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.471808 3.42%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.15188 0.29%

JPMorgan Bitcoin (BTC) Alım Satımını Destekleyebileceğini Duyurdu

jpmorgan bitcoin btc alim satimini destekleyebilecegini duyurdu 1

Dünyanın önde gelen bankalarından JPMorgan, talep olduğu takdirde Bitcoin (BTC) hizmeti sunabileceklerini söyledi.

JPMorgan COO’su Daniel Pinto, müşterilerin talep etmesi durumunda Bitcoin alım satımı gerçekleştirebileceklerini söylüyor. Bir CNBC röportajında COO, şu ifadeleri kullandı:

“Zamanla farklı varlık yöneticileri ve yatırımcılar tarafından kullanılacak bir varlık sınıfı gelişirse, dahil olmamız gerekecek. Talep henüz yok ama bir noktada olacağına eminim.”

Geçtiğimiz Ocak ayında, JPMorgan dünyanın her yerinden binlerce trader ve satış personeli ile bir toplantı düzenlemiş ve toplantıda şirketin Bitcoin ile ne zaman ilgileneceği sorulmuştu. Pinto ise bu konuda iyimser bir tavır sergilemişti.

Geçtiğimiz ay Bitcoin vadeli işlemlerini başlatan dünyanın en büyük varlık yöneticisi olan BlackRock’ı örnek gösteren Pinto, Bitcoin alım satımının düzenlenmesinin yönetilebilir olacağını söylüyor. Gerçekleşmesi durumunda ise, Coinbase gibi saygın borsaları içereceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala