Jordan Fried: Bitcoin Altının Piyasa Değerini İkiye Katlayacak

jordan fried bitcoin altinin piyasa degerini ikiye katlayacak

Blockchain portföy sağlayıcısı ve başkanı Jordan Fried, Bitcoin ve altın ile ilgili değerlendirmede bulundu. Jordan Fried, Bitcoin’in özellikle tüm madeni paralar çıkarıldığında 1 milyon fiyat hedefine ulaşacağını düşünüyor.

Kitco News’te düşüncelerini dile getiren Fried, Bitcoin’deki son yükselişin, varlığın yukarı yönlü büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek bunun sadece bir başlangıç ​​olduğunu belirtti. 

jordan fried bitcoin altinin piyasa degerini ikiye katlayacak 2

Jordan Fried, Bitcoin’in 20 Trilyon Dolara Ulaşacağını Düşünüyor

Jordan Fried Bitcoin ile ilgili şu şekilde yorumlar yaptı;

Bitcoin “altın 2.0” ve bir gün altının yaklaşık 10 trilyon dolarlık piyasa değerini geçecek. Aslında, yeni nesil altın olduğu göz önüne alındığında, Bitcoin muhtemelen altının piyasa değerini ikiye katlayacak ve 20 trilyon dolara veya daha fazlasına ulaşacak, bu da 21 milyona yakın madeni paranın çıkarılması durumunda madeni para başına 1 milyon dolar anlamına geliyor.

Fried ayrıca Bitcoin piyasa değerinin artışını, artan benimseme ve 21 milyon sınırı gibi faktörlere bağlıyor. Aynı zamanda Fried, kripto para birimlerinin ileriye dönük bir yol olduğunu öne sürerken, merkez bankasının para basmasının durdurulması gerektiğini de ekledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 508.494,28 TL 2,78%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.401,33 TL 1,00%
cardano
Cardano (ADA) 20,09 TL 1,12%
tether
Tether (USDT) 8,97 TL 0,01%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.796,98 TL 0,72%
xrp
XRP (XRP) 10,50 TL 2,14%
solana
Solana (SOL) 1.373,36 TL 2,02%
polkadot
Polkadot (DOT) 321,68 TL 0,02%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,97 TL 0,53%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,14 TL 3,50%
Copy link
Powered by Social Snap