Jeremy Hogan, Ripple-SEC Davası ile İlgili Görüşlerini Paylaştı

jeremy hogan ripple sec davasi ile ilgili goruslerini paylastith

Ripple ve SEC arasındaki dava hız kesmeden devam ederken, dava ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak çıkan haberlere göre Ripple ve SEC arasındaki dava ile ilgilenen ABD’li bir avukat ve Hogan & Hogan’ın ortağı olan Jeremy Hogan bu konu ile ilgili olarak görüşlerini paylaştı.

Jeremy Hogan, Ripple-SEC Davası ile İlgili Paylaşım Yaptı

Kripto para sektörünün belki de en merak edilen davaları arasında yer alan Ripple ve SEC arasında dava devam ediyor. ABD’li bir avukat ve Hogan & Hogan’ın ortağı olan Jeremy Hogan dava ile ilgili olarak resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde açıklama yaptı:

James K. Filan , Ripple davasındaki olayların güncellenmiş zamanlamasını paylaşırken, olaylardaki hafif değişikliğe rağmen, Bölge Yargıcı Torres’in hem bilirkişi önergelerine hem de özet karar önergelerine aynı anda karar vereceği yönündeki tahminine bağlı kalmaya devam ettiğini belirtti.

Şu andan itibaren, bu, son derece iyimser bir tahmin olan, önümüzdeki dört ay içinde davanın muhtemel bir şekilde çözülmesi anlamına geliyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, DC Fintech Haftası konferansında katılımcıları Ripple aleyhindeki SEC davasının 2023’ün ilk yarısında çözüleceği konusunda bilgilendirdi. önümüzdeki üç ila dört ay. Bununla birlikte, daha uzun sürebileceği olasılığını dışlamıyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
316.917,80 TL 0,17%
ethereumETH/TRY
23.436,42 TL 1,61%
tetherUSDT/TRY
18,63 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.428,24 TL 0,19%
usd-coinUSDC/TRY
18,65 TL 0,02%
binance-usdBUSD/TRY
18,63 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
7,31 TL 0,34%
dogecoinDOGE/TRY
1,94 TL 4,45%
cardanoADA/TRY
5,98 TL 0,49%
matic-networkMATIC/TRY
17,04 TL 1,17%
Bağlantıyı kopyala