Jack Dorsey, Bitcoin Fiyatı ile İlgili Değerlendirmede Bulundu

jack dorsey bitcoin fiyati ile ilgili tahminlerini paylasti 1

Kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in ani düşüşü ile beraber kripto yatırımcıları bu durumdan oldukça etkilendi. Birçok isim de Bitcoin (BTC) ile ilgili tahminlerde bulunmaya başladı. Bu kez Bitcoin’in fiyat hareketleri ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan isim eski Twitter CEO’su Jack Dorsey oldu.

Eski Twitter CEO’su Jack Dorsey Bitcoin Fiyatı Düşüşünü İzlemediğini Söyledi

Twitter’ın kurucu ortağı ve eski CEO’su olan milyarder Jack Dorsey, son düşüşün ardından resmi Twitter hesabı üzerinden gelecekte Bitcoin fiyatının tekrar yükseleceğine inandığını söyledi.

Jack Dorsey, şu anda çökmekte olan Bitcoin fiyatına bakmadığını söyledi. BTC’nin uzun vadede her zaman tekrar yükseleceğinden emin. Güveninin nedeni, “daha ​​fazla insan onu kullanabildiği” için BTC’nin artan şekilde benimsenmesidir.

Jack Dorsey, ABD medyasındaki “Askeri Güncelleme” sütununun yazarı ve birkaç kurgusal olmayan kitabın yazarı Tom Philpott’tan bir paylaşımına yanıt verdi. Philpott, Dorsey’i şu anda “Bitcoin yanıyor” diye yorum yapmak yerine, Jack’in rapçi Kendrick Lamar, yeni albümü ve onu desteklemek için yaklaşan turu hakkında tweet attığını söyledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
472.353,79 TL 1,29%
ethereumETH/TRY
32.358,73 TL 2,18%
tetherUSDT/TRY
15,51 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
15,50 TL 0,30%
binance-coinBNB/TRY
4.767,81 TL 2,66%
xrpXRP/TRY
6,67 TL 1,98%
cardanoADA/TRY
9,07 TL 2,59%
solanaSOL/TRY
870,44 TL 2,93%
binance-usdBUSD/TRY
15,51 TL 0,33%
polkadotDOT/TRY
172,29 TL 1,19%
Bağlantıyı kopyala