bitcoinBTC/TRY
723.399,07 TL 0,88%
ethereumETH/TRY
43.558,81 TL 0,87%
tetherUSDT/TRY
27,03 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
5.717,19 TL 1,75%
xrpXRP/TRY
13,71 TL 1,21%
usd-coinUSDC/TRY
27,03 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
43.521,51 TL 0,84%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 0,09%
cardanoADA/TRY
6,72 TL 1,27%
solanaSOL/TRY
532,18 TL 1,39%

Paylaş

İstanbul’da Bitget Rüzgarı Esti! (Sponsorlu)

bitget

Lider kripto borsası Bitget, 27-28 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen Blockchain Economy Summit Istanbul’da Diamond Sponsor olarak yer aldı. Türkiye takımının yanında Global takım liderlerinden Andy ve Laura da İstanbul’daydı. Avrasya’nın en büyük kripto etkinliği olan Blockchain Economy Summit’e ise Bitget “Social Trading” temasıyla damga vurdu. Bitget kurucu ortağı Andy yaptığı konuşmada Social Trading’in yatırım dünyasını nasıl değiştirdiğini ve kriptoda Social Trading devrimini anlattı. Büyük ilgi çeken konuşmada Social Trading ve Bitget’in Social Trading üzerine yaptığı yatırımlar detaylı olarak açıklandı.

Bitget kurucu ortağı Andy’nin konuşmasının yanında Bitget standı da iki gün boyunca katılımcıların uğrak yeri haline geldi. Blockchain Economy Summit katılımcılarına özel olarak hazırlanan kampanya ile yeni üye olan kullanıcılara $4163 ödülün yanında Bitget’in platform tokenı BGB de hediye edildi. Gösterişli tasarımıyla da dikkat çeken Bitget standı, katılımcıların en çok ilgi gösterdiği stantlardan biri olmayı başardı.

bitget 2

Bitget asıl sürprizini ise Blockchain Economy Zirvesi’nden sonra patlattı. İstanbul’un en popüler mekanlarından Sky Karaköy’de influencerlar ve VIP misafirleriyle muhteşem bir davet verdi. Blockchain teknolojileri ve kripto endüstrisine odaklanan yatırım şirketi Foresight Ventures’ın da yardımcı sponsor olduğu partide kripto dünyasının yerli ve yabancı en önemli isimleri muhteşem boğaz manzarasıyla eğlenme fırsatı buldu. Sadece Bitget misafirlerine açık olan Bitget Elite Night, İstanbul boğazında da Bitget rüzgarı estirdi.

bitget 3

Bitget Global takım liderlerinden yapılan açıklamada “Türkiye’yi kripto dünyasındaki etkinliğinden dolayı yakından takip ediyorduk. Ancak Türkiye’ye gelip Türkiye’deki insanları tanımak ve Türkiye’yi keşfetmek bizim için muhteşem bir deneyim oldu. Türkiye cidden kripto dünyası için çok değerli ve bu değeri sonuna kadar hak ediyor” sözlerine yer verildi.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala