bitcoinBTC/TRY
742.209,79 TL 0,69%
ethereumETH/TRY
46.074,85 TL 0,85%
tetherUSDT/TRY
27,41 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.910,81 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
14,18 TL 3,45%
usd-coinUSDC/TRY
27,41 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
46.068,27 TL 0,84%
cardanoADA/TRY
6,96 TL 1,96%
solanaSOL/TRY
585,27 TL 5,50%
dogecoinDOGE/TRY
1,71 TL 0,54%

Paylaş

İstanbul Blockchain Women Web Seminerleri Devam Ediyor

istanbul blockchain women web seminerleri devam ediyor

İstanbul Blockchain Women Platformu  “Blockchain Use-Case Series with Paribu” buluşmalarına çevrimiçi olarak devam ediyor.

Karantina nedeniyle evlerimizde kaldığımız bu süreçte, “Bu zor günlerde daha çok üretmeliyiz, boş durmak bize yakışmaz” diyen İstanbul Blockchain Women Platformu da yoğun çalışmalarına devam ediyor.

Platformun web sayfasında https://online.istanbulblockchainwomen.org/ linki üzerinden geçtiğimiz hafta 2 çevrimiçi Web semineri düzenlendi. 30 Mart Pazartesi akşamı “MissTraderr ile Kripto Para Alım Satımı”, 31 Mart Salı akşamı ise “Rookie ile Kripto Para Cüzdan Kurulumu ve Kullanımı”  başlıkları altında düzenlenen eğitimlere aynı linkten ve topluluğun Youtube-Istanbul Blockchain Women kanalından ulaşabilirsiniz.

Topluluk uzun zamandır düzenlemekte olduğu Blockchain Use-Case Serisinin Nisan ayı buluşmasını da yine aynı link üzerinden çevrimiçiolarak gerçekleştirecek. https://online.istanbulblockchainwomen.org/ Paribu sponsorluğunda gerçekleşecek olan canlı yayının bu ayki konuğu Ankara’dan Dr. Gökçe Phillips.

Blockchain meraklıları kendisini 2018 yılında BTK ile birlikte düzenlediği zirveden hatırlayacaktır. Projesium isimli girişimin de kurucularından olan Dr. Phillips,”Kripto Paralar ve Token Ekonomisi, CryptoIndexSeries’ten Yeni Bir Bakış Açısı” başlıklı sunumu ile bizleri yeni bir blockchain use-case ile aydınlatacak.

İstanbul Blockchain Women Platformu ayrıca yine evlerimizde geçirdiğimiz zamanı hem daha eğlenceli, hem de verimli kılmaya yönelik olarak karantina boyunca her Cuma günü için bir Quiz Show Serisi başlattı. Yarışmanın kazananlarına süpriz ödüller dağıtılıyor. Haberdar olmak için ve yarışmaya katılmak için topluluğun telegram kanalını ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Web Semineri Hakkında Detaylı Bilgi

Dağıtık kayıt defteri teknolojisindeki ilerlemeler, yeni ekonomik modeller kapsamında kripto para birimlerinin benimsenmesini de sağladı. Bu sayede Token ekonomisindeki araştırmalar ile uluslararası programlanabilir mikro ekonomiler ortaya çıkmakta ve kullanıcıları teşvik edildiği sistemlerin de yerleştirilmesine izin vermektedir.

Bu Web seminerinde özellikle aşağıdaki konular gündem olacak :

  • Hem gerçek hem de dijital varlıkların token ekonomisi ve tokenizasyonu
  • Token Ekonomiye Yeni Bakış Açıları: Sektör Analizi, varlık analizi, teknik analiz ve haber analizi
  • Projesium tarafından geliştirilen CryptoIndexSeries, kripto varlıklarına getirilen bu yeni bakış açısına nasıl katkıda bulunur?

Telegram: https://t.me/joinchat/HTvSBA8d_opGI1n5R8O7fQ

Blockchain Use-Case Series with Paribu
Blockchain Use-Case Series with Paribu
Bülent Nevres

Bülent Nevres

Daha önce PCWeek, eWeek, Cisco, Ünite İletişim, İz İletişim ve BThaber'de çeşitli görevlerde bulunan Bülent Nevres, şu anda BTCHaber.com'un yayın koordinatörülüğünü üstleniyor. Bülent Nevres ayrıca, teknoloji alanında birçok şirkete de içerik sağlamaya devam ediyor.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala