bitcoinBTC/TRY
742.209,79 TL 0,69%
ethereumETH/TRY
46.074,85 TL 0,85%
tetherUSDT/TRY
27,41 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.910,81 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
14,18 TL 3,45%
usd-coinUSDC/TRY
27,41 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
46.068,27 TL 0,84%
cardanoADA/TRY
6,96 TL 1,96%
solanaSOL/TRY
585,27 TL 5,50%
dogecoinDOGE/TRY
1,71 TL 0,54%

Paylaş

İstanbul Blockchain Women Platformu, Online Etkinliklerine Devam Ediyor

istanbul blockchain women platformu online etkinliklerine devam ediyor

İstanbul Blockchain Women Platformu karantina döneminde başlattığı online etkinliklerine bir yenisini ekliyor ve Paribu sponsorluğunda özel bir meet-up yayını ile birbirinden değerli iki konuğu YouTube kanalında canlı yayında ağırlıyor.

Blockchain ekosisteminin önde gelen fikir liderlerinden, ve aynı zamanda AVA Labs CEO’su, Cornell Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emin Gün Sirer ile Ava Labs İş Geliştirme Direktörü, Muhabbit kurucusu Dr. Aytunç Yıldızlı canlı yayın konuğu olacaklar.

Ava Labs tarafından geliştirilen ve yeni bir mutabakat mekanizması sunan Avalanche Protokolü, teknolojisi sayesinde mevcut blockchain platformlarının ölçeklenebilirlik, güvenlik ve gayrimerkezilik ile ilgili kısıtlarını çözerken, özellikle finans uygulamaları için dağıtık yapıda alternatif çözümler sunabilecek. Testnet ortamına açılan yazılım ile ilgili projenin yol haritası, AvaCoin ile ilgili topluluğun beklediği token ekonomisi detayları ve protokolün ekosisteme sağlayacağı katkılara ilişkin konular yayında gündem olacak.

Etkinlik 28 Nisan Salı akşamı saat 20:00’de, platformun YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Katılımcılar sorularını yayın sırasında konuklarına iletebilecekler.

Canlı yayını YouTube’da bu adresten izleyebilirsiniz.

Platform, pandemi nedeniyle karantina sürecinin hemen akabinde online webinarlara başladı. Bu kapsamda 30 Mart Pazartesi akşamı “MissTrader ile Kripto Para Alım Satımı”, 31 Mart Salı akşamı ise “Rookie ile Kripto Para Cüzdan Kurulumu ve Kullanımı”  başlıkları altında ilk online eğitimleri düzenledi.

Ayrıca düzenli olarak gerçekleştirilen Use-Case serisinin Nisan ayı etkinliğini de yine online olarak gerçekleştirerek Projesium kurucu ortağı ve CEO’su Dr. Gökçe Phillips’i 7 Nisan Salı akşamı ekranlarda ağırladı.

Platform diğer yandan evlerimizde geçirdiğimiz zamanı hem daha eğlenceli hem de verimli kılmaya yönelik olarak karantina boyunca her Cuma günü için bir Quiz Serisi başlattı. 5. yarışmayı geride bıraktığımız seride kazananlara sürpriz ödüller dağıtılıyor.

Topluluğun tüm haber ve etkinliklerini telegram kanalı ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/istanbulblockchainwomen/

Twitter: https://twitter.com/istbcw

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/istanbul-blockchain-women/

Telegram : https://t.me/joinchat/HTvSBA8d_opGI1n5R8O7fQ

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala