İstanbul Blockchain Women Dünya Kadınlar Günü Özel Buluşması 9 Mart’ta

Abone Ol:google-news
0
05/03/2020

İstanbul Blockchain Women Platformu Kadınlar Günü Özel Meet-Up’ı 9 Mart’ta gerçekleşecek. Özel konuklarıyla yapılacak keyifli söyleşilerle bu günü kutlamaya herkesi davet ediyor. Dernekleşme süreçlerinde sona gelen platform, bu müjdeli haberin ön paylaşımını da ekosistemle yapacak.

İlk oturumda Workinton Lab-Ürün Yöneticisi Recep İlkbahar, IBM Türkiye Takım Liderleri’nden Müge Özkan’ı ağırlayacak. Kadın olarak kurumsal hayata dair izlenimlerin paylaşılacağı söyleşide, Blokzincir teknolojisinin şirketler nezdindeki uygulamaları, yapılan çalışmalar ve gelişim alanları da aktarılacak.

İkinci oturumda Istanbul Blockchain Women Kurucu Ortağı Başak Burcu Yiğit, MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş’in doktora tez konusu “Kurumsal Hayatta Cinsiyetçi Söylemler” ‘i tartışacak; kadınların toplumda var olma çabası, kadın yönetici olmak konularında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek ve “Kadın, kendi adını kendi koymalı” diyecekler.

Üçüncü oturumda ise samimi ve eğlenceli bir sunum bizleri bekliyor. SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. Kurucu Ortağı Ali Perşembe’nin, Bitcoin ile alakalı keyifli izlenimlerini derlediği “Light Side of Bitcoin” başlıklı sunumunu ile günümüzü noktalayacağız.

Yazılımcılara, blockchain meraklılarına ve teknolojiyi yakından takip eden kadın ve erkeklerin katılımına açık olan buluşma saat 18.00’da Levent Workinton’da gerçekleşecek.

Eventbrite kayıt bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.024 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 302.837,44 TL 4,16%
ethereum
Ethereum (ETH) 19.697,36 TL 6,22%
tether
Tether (USDT) 8,59 TL 0,02%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 2.838,78 TL 6,82%
cardano
Cardano (ADA) 11,85 TL 9,01%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,62 TL 5,51%
xrp
XRP (XRP) 6,98 TL 5,77%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,59 TL 0,00%
polkadot
Polkadot (DOT) 172,33 TL 11,46%
uniswap
Uniswap (UNI) 175,16 TL 11,18%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap