İstanbul Blockchain Haftasında Düzenlenecek Oyun Turnuvasında 15.000 Dolar Ödül

istanbul blockchain haftasinda duzenlenecek oyun turnuvasinda 15 000 dolar oduldf

İstanbul Blockchain Haftası, 14 Kasım’daki açılışını birçok özel etkinlik ve binlerce değerli katılımcısı ile gerçekleştirecek. Uzun bir süredir heyecanla beklenen etkinlik, Blockchain, NFT, DeFi ve daha birçok konuyu ele alırken, ilk canlı Web3 e-Spor turnuvasına da ev sahipliği yapıyor. Son olarak İstanbul Blockchain Haftası’nda düzenlenmesi planlanan ve Web3 e-spor alanındaki ilk canlı turnuva olan W3E, önümüzdeki ay İstanbul’daki etkinliği için 15.000 dolarlık ödül havuzunu duyurdu.

W3E, İstanbul Blockchain Haftası’nda 15.000 Dolar Ödül Sunuyor

İstanbul Blockchain Haftası‘nda ESA Esports Arena’da gerçekleştirilecek olan turnuvada oyun tanıtımları, Web3 geliştiricilerinin özel duyuruları, demo testleri ve dünyanın en popüler Web3 oyunlarından birinde heyecan verici bir yarışma da yer alacak.

istanbul blockchain haftasinda duzenlenecek oyun turnuvasinda 15 000 dolar odule

Söz konusu turnuvanın finalleri, üç aşamada gerçekleşecek. Turnuvada; dört çeyrek final, ardından iki yarı final ve ardından kazanan takımın para ödülünü, fiziksel bir kupayı ve hatıra NFT’lerini alacağı bir büyük final olacak.

Aynı zamanda W3E, W3E Turnuvası kapsamında dünyanın ilk Web3 oyun fuarına da ev sahipliği yapacak. Katılımcılar, gelişmekte olan projeleri görme ve gelecek Web3 oyunlarını ve ağ oyunlarını test etme fırsatına sahip olacak.

W3E ve Istanbul Blockchain Week’in kurucusu ve CEO’su Erhan Korhaliller, konu ile iligli olarak şu şekilde açıklama yaptı:

İlk Web3 oyunları fuarının yanı sıra ilk canlı Web3 Esports turnuvasını düzenleyen ekibe liderlik etmekten inanılmaz derecede heyecanlıyım. Web3 oyunları, bu devrim niteliğindeki teknolojide bir sonraki adımdır. Son birkaç yılda olgunlaşmasını izlemek inanılmazdı. Ancak 2022 dönüm noktası gibi geliyor. Yarışmacılarımıza EV.io oynama imkanı tanımak bir ayrıcalık. Dünyayı bu alanda tarih yazacak bir etkinliğe davet etmekten dolayı daha fazla gururlu olamazdım.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
445.783,98 TL 1,99%
ethereumETH/TRY
30.750,03 TL 2,34%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,08%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.918,52 TL 2,04%
xrpXRP/TRY
7,79 TL 0,45%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,09%
cardanoADA/TRY
7,37 TL 1,16%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 0,31%
matic-networkMATIC/TRY
21,82 TL 0,59%
Bağlantıyı kopyala