İspanyol Kripto Borsası 2gether Operasyonlarını Sonlandırdı

ispanyol kripto borsasi 2gether operasyonlarini sonlandirdi

İspanya’nın en eski kripto para borsalarından birisi olan 2gether, operasyonlarını aniden sonlandırdı. Kripto para borsası 2gether bu hamlesiyle birlikte kullanıcıların hesaplarına erişmelerini imkânsız hale gelmiş oldu.

Kripto Borsası 2gether Piyasa Koşullarına Dayanamadı

İspanyol kripto para borsası ve İspanya’nın en eski kripto para borsalarından birisi olan 2gether, operasyonlarını aniden sonlandırarak, kullanıcılarına hizmet vermeyi durdurdu. Platform tarafından kullanıcılara gönderilen bir mailde, piyasanın mevcut durumları nedeniyle bu eylemi yapmaları gerektiğini belirtti. Şirket ayrıca varlığını sosyal medyadan da silerek Twitter hesabını da sildi.

ispanyol kripto borsasi 2gether operasyonlarini sonlandirdi 2

Kripto para piyasalarında yaşanan son durumlar, müşterilerine fonlarını iade edemeyen, iflas ilan eden ya da faaliyetlerine devam edebilmek için ek fon arama sürecinde olan birkaç kripto para borsası ve borç veren kripto şirketleri de etkilemişti. Yaşanan bu olaylardan en son etkilenen İspanya’nın en eski kripto para borsalarından birisi olan 2gether oldu ve müşterilerinin platforma olan erişimlerini engelledi. Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Kripto topluluğumuza beş yıl hizmet vermedikten sonra, özel hesap hizmetini kapatmak zorunda kaldık. Kaynak eksikliği ve kripto kışı, hizmeti yakınlardaki diğer sağlayıcılara yaptığı kalite ve garantilerle sunmamızı engelliyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
428.513,88 TL 0,76%
ethereumETH/TRY
32.009,01 TL 2,98%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,45%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,18%
bnbBNB/TRY
5.845,83 TL 0,67%
xrpXRP/TRY
6,77 TL 0,13%
cardanoADA/TRY
9,56 TL 1,09%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,25%
solanaSOL/TRY
763,05 TL 0,01%
polkadotDOT/TRY
164,23 TL 2,94%
Bağlantıyı kopyala