Iron Bank, Alpha Homora’yı Borcunu Ödemeye Davet Etti

iron bank alpha homorayi borcunu odemeye davet ettirsfserdf

DeFi borç verme platformu Iron Bank, kısa süre önce kredi hesabını askıya aldığı Alpha Homora’yı borcuna sahip çıkmaya çağırdı. Iron Bank, Alpha Homora’nın kredi verme hesabını 1 Mart’ta durdurduğunu açıklamıştı. Iron Bank, Alpha Homora da dahil olmak üzere DeFi borç verme platformlarına likidite sağlayan bir DeFi protokolü. 

Alpha Homora Ödeme Şartlarını Yerine Getirmedi

Iron Bank, Alpha Homora’nın kredi hesabını durdurma nedeni olarak, Şubat 2021’den kalan 30 milyon dolarlık bir borcu gösterdi. 

Iron Bank, Alpha Homora’dan defalarca borcunu yeniden dengelemesi için bir çözüm bulmasını istediğini, ancak boşuna olduğunu söyledi. Iron Bank Cuma günü yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Şeffaf bir şekilde yazılı çözüm sunmak yerine özel aramalar yapmaya devam ediyorlar.” DeFi kredi platformu, yazılı çözümlerin ilgili tüm taraflar için tam şeffaflık sağlayacak.

Alpha Homora daha önce Iron Bank ile olası çözümler konusunda iletişim halinde olduklarını söylemişti. AlphaVentureDAO CEO’su Tascha Punyaneramitdee, Perşembe günü Alpha Homora ve Iron Bank arasındaki anlaşmaları detaylandıran bir rapor yayımladı. 

Rapora göre bu anlaşma, 50 milyon ALPHA token’ın teminat olarak kilitlenmesini ve Alpha Homora’nın protokol ücretlerinin yüzde 20’sinin borca hizmet etmek için kullanılmasını içeriyordu. 

Yine de Iron Bank Cuma günü yaptığı açıklamada Alpha Homora’nın borcunu ödeme taahüdünün şartlarını yerine getirmediğini söyledi. 

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.833,94 TL 0,65%
ethereumETH/TRY
38.431,20 TL 0,12%
tetherUSDT/TRY
20,62 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.284,35 TL 0,58%
usd-coinUSDC/TRY
20,64 TL 0,16%
xrpXRP/TRY
10,43 TL 0,98%
staked-etherSTETH/TRY
38.355,74 TL 0,21%
cardanoADA/TRY
7,50 TL 2,80%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,84%
matic-networkMATIC/TRY
18,47 TL 0,90%
Bağlantıyı kopyala