Huobi ve Solaris’ten İş Birliği Hamlesi

huobi ve solaristen is birligi hamlesiadff

Kripto para sektöründe bir yandan birçok şirket yaşanan piyasa hareketliliğinden dolayı çalışanlarını işte çıkarırken, bir taraftanda sektörde iş birlikleri de yapılıyor. Çıkan son haberlere göre; bir iş biliği haberi kripto para borsası Huobi ve Solaris‘ten geldi.

Visa destekli banka kartı, Avrupa Ekonomik Bölgesi’ndeki Huobi kullanıcılarının dünya genelindeki satış noktası istasyonlarındaki kripto hesaplarından ödeme yapmasına olanak tanıyacak.

Huobi ve Solaris Kripto-Fiat Para Kartını Piyasa Sürüyor

Kripto para borsası Huobi, Avrupalı ​​bir finansal hizmetler sağlayıcısı olan Solaris ile kriptodan itibari paraya bir banka kartı başlatmak için ortaklığını duyurdu. Visa tarafından onaylanan program, Huobi kullanıcılarının kripto varlıklarını küresel olarak satış noktalarında kullanmalarına olanak tanıyor.

huobi ve solaristen is birligi hamlesiaadf

Visa tarafından da onaylanan banka kartının, kripto para Huobi kullanıcılarına kripto varlıklarını küresel olarak satış noktalarında kullanmalarına imkan tanıması bekleniyor. Yapılan açıklamaya göre; Avrupa Ekonomik Bölgesi’nde yaşayan kullanıcılar, 2023’ün ilk çeyreğinden itibaren erişim sağlayabilecek.

Ortaklık hakkında yorum yapan Solaris’in baş strateji sorumlusu Andrea Ramoino, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklamalarda bulundu:

AEA bölgesindeki ve ötesindeki kullanıcılara daha fazla ödeme seçeneği sunmayı dört gözle beklerken bu, ortaklığımızın yalnızca ilk adımı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
439.802,34 TL 0,01%
ethereumETH/TRY
31.312,18 TL 0,10%
tetherUSDT/TRY
18,82 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.276,06 TL 1,33%
usd-coinUSDC/TRY
18,82 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
7,73 TL 0,27%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,12%
cardanoADA/TRY
7,52 TL 0,46%
dogecoinDOGE/TRY
1,79 TL 1,06%
matic-networkMATIC/TRY
23,34 TL 0,81%
Bağlantıyı kopyala