Huobi, Metaverse’ü Desteklemek için Kampanya Başlattı

huobi metaverseu desteklemek icin kampanya baslatti

Metaverse kavramı hemen hemen her alanda kendisini göstermeye başladı. Kripto borsası Huobi de metaverse‘ün gelişimini destekleyecek bir kampanya başlattı. Huobi, Metaverse‘ün geliştirilmesini ve benimsenmesini hızlandırmak için bugün 100 milyon dolarlık bir kampanya başlattığını duyurdu.

Huobi’nin Metaverse Kampanyası 14 Şubat’a Kadar Sürecek

Kripto para borsası Huobi resmi hesabından yaptığı bir duyuru ile Prime Fest: Tiger Year adlı 100 milyon dolarlık metaverse kampanyasını açıkladı. Şirket bu kampanyayı kullanıcıların metaverse‘deki olasılıkları keşfetmesi için başlattı. Söz konusu kampanya, 14 Şubat 2022’ye kadar sürecek.

huobi metaverseu desteklemek icin kampanya baslatti 2

Huobi; Primelist başlığı altında yeni metaverse tokenı listelemeleri yapacak. Aynı zamanda PrimeEarn başlığı altında yüksek getirili kripto paralar sunacak. Buna ek olarak, katılımcılara metaverse‘de merkezi olmayan tanımlayıcılar veya kişiselleştirilmiş sanal kimlikler için kaydolma fırsatı verecek.

Huobi’nin Kurucu Ortağı Du Jun, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Metaverse üzerindeki vurgumuz, daha eğlenceli ve benzersiz bir kripto deneyimi sağlama niyetimizi yansıtıyor. Biz sadece bir spot ticaret borsası değiliz. ürün ve hizmetler ile yürüttüğümüz promosyonlar, ticaret deneyimini oyunlaştırmak ve daha eğlenceli hale getirmek için tasarlandı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
481.764,37 TL 4,85%
ethereumETH/TRY
32.089,85 TL 3,52%
tetherUSDT/TRY
15,87 TL 0,02%
usd-coinUSDC/TRY
15,89 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
4.868,50 TL 5,38%
xrpXRP/TRY
6,69 TL 3,31%
binance-usdBUSD/TRY
15,87 TL 0,06%
cardanoADA/TRY
8,56 TL 3,50%
solanaSOL/TRY
843,76 TL 5,72%
dogecoinDOGE/TRY
1,38 TL 1,79%
Bağlantıyı kopyala