bitcoinBTC/TRY
1.096.233,36 TL 0,55%
ethereumETH/TRY
58.959,02 TL 0,98%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.606,44 TL 0,86%
xrpXRP/TRY
17,53 TL 1,06%
solanaSOL/TRY
1.741,20 TL 1,18%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,05%
staked-etherSTETH/TRY
58.892,79 TL 0,93%
cardanoADA/TRY
10,94 TL 1,95%
dogecoinDOGE/TRY
2,36 TL 1,12%

Paylaş

Huobi İle İlgili Yeni Söylentiler: Justin Sun İddiaları Reddetti

huobi ile ilgili yeni soylentiler supheler artiyor44

Kripto para borsası Huobi ile ilgili söylentilere her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Huobi danışmanı Justin Sun, borsa hakkındaki iddiaları reddeti ancak Huobi Token sert düşüş yaşadı.

Geçen yıl yaşanan iflaslar zinciri, yatırımcıların endüstriye olan güvenini sarstı. En büyük borsalar arasında gösterilen FTX’in iflası sonrası yatırımcılar daha temkinli adımlar atıyor. Ortaya atılan söylentilerden fazla etkilenen bir yatırımcı ortamı oluştuğunu söylemek mümkün. Son zamanlarda hakkında en fazla dedikodu çıkan borsa konumunda bulunan Huobi de bu ortamdan nasibini alıyor. Söylentilere borsa danışmanı cevap verse dahi borsanın token’ı düşüşten kurtulamadı.

huobi ile ilgili yeni soylentiler supheler artiyor

Huobi’nin Geleceği Hakkında Şüpheler Artıyor

Huobi ile ilgili Twitter’da personel işten çıkardığı ve iç iletişimlerini kapattığına yönelik spekülasyonlar ortaya atıldı.

Huobi danışmanı Justin Sun ise Twitter’dan spekülasyonlara ilişkin bir paylaşım yaptı. İflas söylentilerine değinen Justin Sun, Huobi’nin teknoloji ve güvenliğe güçlü bir şekilde odaklandığı belirtti.

Çıkan söylentilerin ardından Coingecko verilerine göre Huobi Token son 24 saatte yüzde 7’ye yakın düşüş yaşadı.

Maaşlarını Tether’e Çevirdi İddiası

Kripto para borsasının ticari faaliyetlerinin verimli olduğunu ifade eden Sun, borsanın kullanıcı varlıklarının güvenliğini sağlamak için bazı önlemler aldığına vurgu yaptı. İşten çıkarma iddialarına ilişkin ise Sun, çalışanların yasal taleplerine tamamen saygı duyacaklarını ifade etti.

Çinli gazeteci Colin Wu, 3 Ocak’ta yaptığı bir paylaşımında Sun’ın Huobi çalışanlarının maaşlarını fiat paradan Tether’e çevirdiğini bildirmişti. Wu, değişikliği kabul etmeyen çalışanların işten çıkarılabileceğini iddia etmişti. Colin Wu, ayrıca yıl sonu ikramiyelerinin iptal edildiğini ve çalışanlarının yarısı ile yolların ayrılmaya hazırlandığını bildirmişti.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala