Anasayfa Haberler Huobi Global Komisyonlardan 483 Milyon Dolar Kazandı

Huobi Global Komisyonlardan 483 Milyon Dolar Kazandı

Singapur merkezli kripto para borsasının sahibi Huobi Global, komisyonlardan 483 milyon dolar kazandı. Huobi Global, komisyon kazancı ile birçok kripto para borsasına fark attı...

0
Kripto Para Borsası Huobi Global

Singapur merkezli kripto para borsasının sahibi Huobi Global’in komisyonlardan 483 milyon dolar kazandığı bildirildi. Hwaseong Jae Kyung adlı bir emtia ve dijital para birimi yatırım uzmanına göre, 2018 boyunca Huobi, küresel kripto para komisyonlarından 545.2 milyar Kore Wonu (yaklaşık 483.9 milyon dolar) kazandı. Özellikle, ticaret hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, komisyonlardan sadece 463.9 milyon dolar kazanırken, bir diğer önde gelen borsa olan OKEx 239.4 milyon dolar kazandı.

Veriler Birdiri ile Örtüşüyor

SludgeFeed ile Huobi’nin türev piyasası yöneticileri tarafından paylaşılan veriler, son zamanlarda 20 milyar doların üzerinde işlem hacmine ulaşan Huobi DM’in komisyonlardan elde ettiği tahmini gelirini teyit ediyor gibi görünüyor. Şu anda Huobi DM, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve EOS için kısa ve uzun pozisyon sözleşmeleri sunuyor. Huobi’nin yönetimi geçtiğimiz günlerde, Tron Vakfı’nın gelecek ay için planlanan tüm TRX token sahipleri için BitTorrent Token (BTT) airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı. Huobi’nin kendi token’ı (HT) şu anda CoinMarketCap’in verilerine göre, yaklaşık 1.05 dolardan işlem görüyor.

Aralık 2018 sonunda, Huobi, ayı piyasası nedeniyle bazı çalışanlarının işten çıkarıldığını duyurmuştu. Huobi’nin yönetimi, borsanın en kötü performans gösteren çalışanlarını işten çıkardılarını ve personel tarafında iyileştirme yapmayı planladıklarını söylemişti. Bir Huobi temsilcisi, geçen yıl South China Morning Post’na (SCMP), şirketin hala ana faaliyet alanları ve diğer planlanan girişimler için daha fazla personel istihdam etmeyi istediğini söyledi. Mayıs 2018’den önce Huobi, Çin merkezli Blockchain girişimleri için 1 milyar dolarlık bir fonun başlatıldığını duyurmuştu. Fonların teknik ve stratejik iş geliştirme ile startup’lara yardımcı olmak için kullanıldığı bildiriliyor. Girişim, Huobi Global’in sahip olduğu bir kuluçka merkezi olarak hizmet veren Huobi Labs aracılığıyla başlatıldı.