Hodlnaut Alacaklıları, Yeniden Yapılandırma Planını Reddediyor

hodlnaut alacaklilari yeniden yapilandirma planini reddediyordsacdsz

Kripto para sektörü FTX borsasından aldığı darbe ile zorlu bir dönemden geçiyor. Bununla beraber sektörde birçok önemli gelişme yaşanıyor. Singapur polisi kripto borsası Holdnaut hakkında soruşturma başlattığını açıklamıştı. Çıkan son haberlere göre; Hodlnaut, şirketin alacaklıları önerilen yeniden yapılandırma planını reddetti.

Hodlnaut Alacaklıları, Yeniden Yapılandırma Planına Sıcak Bakmıyor

Singapur merkezli sorunlu kripto kredi kuruluşu Hodlnaut, şirketin alacaklıları önerilen yeniden yapılandırma planını reddettiği ve platformun varlıklarının tasfiye edilmesini istediği için olası bir tasfiyeye bakıyor.

hodlnaut alacaklilari yeniden yapilandirma planini reddediyorassdfdfs

Alacaklılardan biri olan Algorand Vakfı, “şirketin kalan dağıtım için mevcut varlıklarını en üst düzeye çıkarmak için” böyle bir adımın mümkün olan en kısa sürede atılması gerektiğini yazdı.

Alacaklılar, yeniden yapılandırma planlarının yardımcı olmadığına inanıyor ve firmanın kalan varlıklarını tasfiye etmek ve tasfiye etmek onların çıkarına. Singapur merkezli kripto borç verenin en önemli alacaklılarından biri olan Algorand Vakfı, kalan değeri en üst düzeye çıkarmak için kalan varlıkların derhal tasfiye edilmesi ve alacaklılar arasında dağıtılması çağrısında bulundu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.209,88 TL 2,33%
ethereumETH/TRY
30.311,35 TL 1,75%
tetherUSDT/TRY
18,85 TL 0,25%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.942,03 TL 2,87%
xrpXRP/TRY
7,80 TL 0,76%
binance-usdBUSD/TRY
18,83 TL 0,11%
cardanoADA/TRY
7,35 TL 1,30%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 0,31%
matic-networkMATIC/TRY
21,82 TL 3,47%
Bağlantıyı kopyala