HitBTC Cüzdan Uygulamasını Tanıttı

hitbtc cuzdan uygulamasini tanitti

Faaliyetlerine 2013 yılında başlayan kripto para borsası HitBTC, kripto para birimleriyle işlem yapmayı kolaylaştırmak adına yeni cüzdan uygulamasını duyurdu. HitBTC cüzdan uygulaması sayesinde kullanıcılar, banka ve kredi kartlarının yanı sıra diğer yaygın ödeme yöntemlerini kullanarak 500’den fazla kripto para birimi satın alabilecek.

HitBTC kripto cüzdanı, hem Android hem de iOS platformlarına ücretsiz şekilde indirilebiliyor.

Güvenlik Odaklı HitBTC Cüzdan

Yeni başlayanlar için tasarlanan uygulama, çeşitli dijital varlıkları satın almak için güvenli ve basit bir çözüme ihtiyaç duyan ileri düzey kripto para birimi kullanıcılarının ihtiyaçlarını da karşılayacak. Uygulama borsanın ticaret hesabına bağlanabiliyor. Diğer yandan tamamen ayrı bir uygulama şekilde de kullanılabiliyor.

hitbtc cuzdan uygulamasini tanitti 2

Yeni piyasaya sürülen cüzdan, Bitcoin gibi sürekli trend olanlar da dahil olmak üzere birçok kripto parayı destekliyor. Bunlardan bazıları şöyle: ETH, XRP, XMR, BCH, EOS, BNB, BSV, XLM, DASH, ZEC, RVN, DGB, ETC, BTG, TRX.

Cüzdan kullanıcıları; banka kartları, Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay ile kripto para satın alabiliyor.

Kripto satın almanın yanı sıra, HitBTC kripto cüzdan kullanıcılar, QR kodlarını kullanarak, arkadaş listeleri oluşturarak ve hatta belirli kişilere ek ücret ödemeden kripto göndererek para transferlerini gerçekleştirebiliyor.

Yeni kullanıcılara yatırım stratejileri konusunda yardımcı olmayı da amaçlayan uygulama, piyasa haberlerini de gösterecek. Kripto fiyat dalgalanmaları, kripto para grafiklerinin görselleştirmesi ve ayrıntılı işlem geçmişi, etkili bir fon yönetimi için kullanıcılara destek sağlayacak.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 406.080,86 TL 0,71%
ethereum
Ethereum (ETH) 30.053,56 TL 2,09%
cardano
Cardano (ADA) 20,43 TL 2,39%
tether
Tether (USDT) 8,44 TL 0,10%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.561,01 TL 2,51%
xrp
XRP (XRP) 9,20 TL 2,43%
solana
Solana (SOL) 1.240,81 TL 7,69%
polkadot
Polkadot (DOT) 307,65 TL 1,83%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,15 TL 3,54%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,44 TL 0,11%
Copy link
Powered by Social Snap