HashKey, Kripto Portföyü Yönetmek İçin Hong Kong’tan Onay Aldı

hashkey kripto portfoyu yonetmek icin hong kongtan onay aldi

Kripto para fonları, piyasanın büyümesi için önemli bir etken. Hal böyle olunca birçok şirket fonlara ve yatırımlara odaklanmış durumda. Hong Kong merkezli dijital varlık yönetimi şirketi HashKey de kripto portföyü yönetmek için ülkesinden onay aldığını duyurdu.

HashKey, Kripto Portföyü Yönetmek İçin Onay Aldı

Dijital varlık yönetimi şirketi HashKey, Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu‘ndan (SFC) onay aldığını ve kripto portföyleri yönetebileceğini açıkladı.

hashkey kripto portfoyu yonetmek icin hong kongtan onay aldi

Huobi ve MaiCapital gibi kripto şirketleriyle birlikte lisanslı sanal varlık yöneticisinden biri olan HashKey, artık kriptoya yüzde 100 yatırım yapan portföyleri yönetmeye başlayacak.

HashKey Grup Başkanı Dr. Xiao Feng basın açıklamasında, şu şekilde konuştu:

SFC’den aldığımız bu onay, Hong Kong ve Asya genelinde Blockchain topluluğunu teşvik etme ve ilerletme taahhüdümüzü pekiştiriyor.

Bu yılın başlarında HashKey Group, 360 milyon dolarlık yeni bir Blockchain fonu başlatmıştı. Polkadot’tan merkeziyetsiz borsa dYdX’e kadar birçok önde gelen projeye yatırım yaptı.

Ayrıca belirtmek gerekirse geçtiğimiz ağustos ayında Jersey merkezli hedge fon yönetim şirketi Brevan Howard, kripto fonu için 1 milyar dolardan fazla yatırım almıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
352.042,70 TL 2,12%
ethereumETH/TRY
24.756,05 TL 4,58%
tetherUSDT/TRY
18,42 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
18,41 TL 0,23%
bnbBNB/TRY
5.119,38 TL 2,84%
xrpXRP/TRY
9,15 TL 7,21%
binance-usdBUSD/TRY
18,41 TL 0,09%
cardanoADA/TRY
8,51 TL 2,26%
solanaSOL/TRY
621,16 TL 6,35%
dogecoinDOGE/TRY
1,19 TL 1,08%
Bağlantıyı kopyala