Haftanın İşlem Hacmi En Yüksek NFT Projeleri (17-24 Ocak)

haftanin islem hacmi en yuksek nft projeleri 17 24 ocak 6

NFT projeleri gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. NFT‘lere olan bu ilgi arttıkça projelerin işlem hacimleri de beraberinde değişiklik gösteriyor. DaapRadar verilerine göre; son bir hafta içerisinde en yüksek hacme sahip olan NFT projelerini sizler için derledik.

İşlem Hacmi En Yüksek NFT Projeleri

haftanin islem hacmi en yuksek nft projeleri 17 24 ocak
Kaynak: DaapRadar

1-Meebits

İşlem Hacmi: 1,75 milyar dolar

Haftanın en yüksek hacimli NFT projeleri arasında listenin ilk sırasını Meebits aldı. Meebits NFT projesi özel bir üretken algoritma tarafından oluşturulan ve daha sonra Ethereum blok zincirine kaydedilen 20.000 benzersiz 3D karakteridir.

Piyasa Değeri: 160,33 milyon dolar

Blockchain Ağı: Ethereum

Ortalama Fiyatı: 1,17 milyon dolar

haftanin islem hacmi en yuksek nft projeleri 17 24 ocak 2

2-Terraforms by Mathcastles

İşlem Hacmi: 1,42 milyar dolar

Terraforms by Mathcastles NFT projesi Haftanın en yüksek hacimli NFT projeleri listesine ikinci sırasından giriş yaptı.

Blockchain Ağı: Ethereum

Ortalama Fiyatı: 0.29 milyon dolar

haftanin islem hacmi en yuksek nft projeleri 17 24 ocak 3

3-Loot

İşlem Hacmi: 405,93 milyon dolar

Listenin üçüncü sırasında Loot NFT projesi yer aldı. NFT projesi zincir üzerinde oluşturulan ve depolanan eserlerden oluşuyor.

Piyasa Değeri: 32,81 milyon dolar

Blockchain Ağı: Ethereum

Ortalama Fiyatı: 1,9 milyon dolar

haftanin islem hacmi en yuksek nft projeleri 17 24 ocak 4

4-Dotdotdots

İşlem Hacmi: 309,45 milyon dolar

Listenin dördüncüsü sırasında ise Dotdotdots NFT projesi yer alıyor. Dotdotdots NFT’leri kendilerini kodda ondalık sayılar olarak gizlerler.

Blockchain Ağı: Ethereum

Ortalama Fiyatı: 0.14 ETH

haftanin islem hacmi en yuksek nft projeleri 17 24 ocak 5

5-Phunks

İşlem Hacmi: 122,97 milyon dolar

Son olarak listenin sonunda Phunks NFT projesi yer alıyor.

Blockchain Ağı: Ethereum

Son olarak Aralık ayının en yüksek hacimli NFT projelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
467.775,62 TL 0,42%
ethereumETH/TRY
31.049,01 TL 1,48%
tetherUSDT/TRY
15,86 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
15,84 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
4.766,79 TL 1,94%
xrpXRP/TRY
6,52 TL 1,07%
binance-usdBUSD/TRY
15,80 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
8,28 TL 2,52%
solanaSOL/TRY
808,27 TL 1,14%
dogecoinDOGE/TRY
1,35 TL 1,65%
Bağlantıyı kopyala