bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,900.12 2.63%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,119.43 0.24%
bnb
BNB (BNB) $ 554.94 1.66%
solana
Solana (SOL) $ 140.36 5.78%
xrp
XRP (XRP) $ 0.497556 0.41%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.466397 0.74%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.162323 1.47%

Goldman Sachs Eski Yöneticisi Tüm Altın Varlığını Kripto Paraya Yatıracak

Goldman Sachs Eski yoneticisi tum altin varligini Kripto Paraya Yatiracak

Ünlü yatırımcı Raoul Pal, tüm altın varlığı ile Bitcoin ve Ethereum alacağını açıkladı.

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamada tüm altın varlığını Bitcoin ve Ethereum’a çevireceğini söyledi. %80 ile Bitcoin %20’si ile Ethereum alacağını söyleyen Pal, bu miktarın likit portföyünün %98’ine karşılık geldiğini belirtti.

Pal, Bitcoin hakkında sürekli olumlu yorumlarda bulunan yatırımcılardan biri. Pal daha önce de Bitcoin için “etrafındaki her şeyi emen süper kütleli bir karadelik” benzetmesi yapmış ve Bitcoin’in şimdiye kadar karşılaştığı en iyi yatırım fırsatı olduğunu söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala