Genesis ve DCG Alacaklı Komitesinden Varlık Kurtarma Planı

genesis ve dcg alacakli komitesinden varlik kurtarma plani

Zor günler geçiren Genesis ve çatı şirketi DCG, içinde bulunduğu bu zorlu durumdan çıkmak için yeni planlar üzerinde çalışıyor. Genesis ve DCG alacaklı komitesi varlık kurtarma planı teklif ediyor.

Genesis ve DCG’den Varlık Kurtarma Hamlesi

Bir yatırım ve finansal hizmetler şirketi olan Houlihan Lokey, kripto komisyoncusu Genesis ve ana şirketi Digital Currency Group (DGC) için alacaklılar komitesi adına bir likidite çözüm planı sundu.

Gemini kurucu ortağı Cameron Winklevoss, Gemini Earn kullanıcıları için varlık kurtarma yolunu açıklamak üzere sosyal medya platformu Twitter’dan paylaşım yaptı. Winklevoss, “Bu plan Genesis, DCG ve ilgili danışmanlarından bugüne kadar alınan bilgilere dayanmaktadır. Alacaklı komitesi bu hafta bir yanıt bekliyor.” dedi.

genesis ve dcg alacakli komitesinden varlik kurtarma plani 2

Yapılan bu açıklamada, kuşatma altındaki firmaların, bireylerin dijital varlıklarını ödünç verdiği ve bir getiri beklediği bir program olan Gemini Earn kullanıcılarına geri ödeme yapma girişiminde bulunuyor. Program, Genesis ve DCG’den kaynaklanan likidite krizleri nedeniyle Kasım 2022 ortasından beri donduruldu.

Gemini, müşterilerin Kazanma ödüllerini almalarına yardımcı olmak adına 22 Kasım tarihinden beri Genesis ve DCG ile birlikte çalışıyor. Son olarak Genesis’in Gemini Earn kullanıcılarına 900 milyon dolar borcu olduğunu belirtelim.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
441.288,14 TL 2,10%
ethereumETH/TRY
30.266,58 TL 2,18%
tetherUSDT/TRY
18,85 TL 0,19%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.906,67 TL 2,84%
xrpXRP/TRY
7,79 TL 0,90%
binance-usdBUSD/TRY
18,75 TL 0,34%
cardanoADA/TRY
7,30 TL 1,38%
dogecoinDOGE/TRY
1,69 TL 1,54%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 6,75%
Bağlantıyı kopyala