Anasayfa Haberler Genesis Global Trading Büyümeye Devam Ediyor

Genesis Global Trading Büyümeye Devam Ediyor

Genesis Global Trading'in işlem hacmi şirketin büyüdüğünü ortaya koyuyor. Şirket, gelişimini sürdürmek için yüklü bir miktarda kredi aldığını açıkladı...

0

Kripto platformu Genesis Global Trading yıllık işlem hacmini yüzde 50 arttırdığını açıkladı. The Daily gazetesine röportaj veren şirket, 130.000 BTC değerinde ki varlığın kredi olarak verildiğini açıkladı.

Büyüyen Şirketler

Genesis Global Trading 2018 yılının ayı piyasası hakimiyetinde olmasına rağmen işlem hacmini ve karını arttırmış durumda. Şirket, kripto paralar üzerinden krediler veriyor. Verilen kredilerin toplamı ise 1 milyar doları geçmiş durumda. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve XRP üzerinden verilen kredilere talep oldukça fazla. Dijital parayı ödünç alan şirketler ise finansal risklerden korunmak adına bu kredileri kullanıyor. Genesis Global Trading, ABD Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu (SEC) ve Mali Endüstri Düzenleme Kurumu tarafından da tescilli. Tüm faaliyetler açıkça yapıldığı içinde çeşitli hibelerden faydalanabiliyor. Şirketin amacı ise kredi imkanını arttırarak Asya piyasasına da açılmak. Konu ile ilgili Asya’da faaliyet gösteren bazı firmalar ile görüşüldüğü bilgisi de geldi.

ABD merkezli ticaret platformu Bittrex ise soğuk depolarını genişlettiğini açıkladı. Bittrex’de son zamanlarda büyüyen borsaların başında geliyor. Piyasa ayıların hakimiyetinde olmasına rağmen bazı firmaların büyüdüğünü duyurması oldukça olumlu. Ayı piyasasına karşı daha önceden önlem alan şirketler ayakta kalırken Mike Novogratz gibi boğaların şirketleri batmak üzere.