Gemini, Genesis ve DCG ile Birlikte Çalışıyor

gemini genesis ve dcg ile birlikte calisiyorrrgh

Kripto para piyasası oldukça zor bir dönemden geçerken, sektörde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak çıkan haberlere göre; Gemini, kullanıcıların fonlarını kripto borsasının kazanç ürününden kullanmalarına olanak sağlayacak bir çözüm bulmak amacıyla Genesis ve Digital Currency Group ile birlikte çalıştığını söyledi.

Gemini, Genesis ve DCG ile El Ele Verdi

Gemini, kazanma ödülleri çözümü için Genesis ve DCG ile birlikte çalışıyor. Gemini, Twitter’daki bir başlıkta güncellemeyi sağladı. Ayrıca konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

gemini genesis ve dcg ile birlikte calisiyortthh

Bu bizim en yüksek önceliğimiz olmaya devam ediyor ve Genesis ve DCG’nin kullanıcıları kazanma yükümlülüğünü yerine getirmek için mümkün olan her seçeneği keşfetmeye kararlı olduklarını biliyoruz.

New York merkezli kripto para borsası, 16 Kasım’da, borç veren ortağı Genesis’in para çekme işlemlerini duraklattığı haberini takiben, hizmet seviyesi anlaşmasının beş günlük zaman diliminde müşteri geri ödemelerini karşılayamayacağını duyurdu.

Genesis, o zamandan beri 1 milyar dolarlık acil nakit kredi aradığını belirtti. 24 saatlik hacme göre lider kripto borsası olan Binance, güç durumdaki kripto kredi kuruluşuna yatırım yapma talebini geri çevirdi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
317.838,28 TL 0,49%
ethereumETH/TRY
23.572,46 TL 0,60%
tetherUSDT/TRY
18,65 TL 0,20%
bnbBNB/TRY
5.402,33 TL 0,43%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,03%
binance-usdBUSD/TRY
18,65 TL 0,16%
xrpXRP/TRY
7,33 TL 0,05%
dogecoinDOGE/TRY
1,92 TL 0,84%
cardanoADA/TRY
5,99 TL 0,81%
matic-networkMATIC/TRY
17,11 TL 0,04%
Bağlantıyı kopyala