GeckoCon 2022 için Geri Sayım Başladı

geckocon 2022 icin geri sayim basladi

Blokzincir ve kripto para dünyasında düzenlenen etkinlikler, hem toplulukları yakından takip etmek hem de network oluşturmak açısından son derece önemli. Yıl boyunca düzenlenen etkinliklere 14 – 15 Temmuz tarihleri arasında bir yenisi daha katılacak. CoinGecko tarafından düzenlenen GeckoCon 2022, bu yıl Web3’ün merkezi olmayan geleceği nasıl güçlendireceğine yakından bakacak. Tabii etkinlik boyunca yine çok önemli isimler, uzman oldukları konuları konuşmak için sahneye çıkacak.

GeckoCon 2022 14 Temmuz’da Başlıyor

GeckoCon 2022 için geri sayım başladı diyebiliriz. Yaklaşık 7 gün sonra başlayacak olan etkinlik 2 gün boyunca devam edecek. Etkinlik boyunca katılımcılar, Web3’ün Yaratıcı Ekonomi, Finans, Yönetişim, İşletme ve daha fazlasının geleceğini nasıl etkileyeceğini keşfedecek. 40’tan fazla oturumun yapılacağı etkinliğin tamamen online olacağını da belirtelim.

geckocon 2022 icin geri sayim basladi 2

Etkinlikte konuşacak isimlere bakacak olursak Axie Infinity’nin kurucu ortağı Alexander Larser’i, Rarible’ın CEO’su Alexey Falin’i, The Sandbox’ın kurucusu Sebastian Borget’yi görüyoruz. Tabii ki isimler bu kadarla sınırlı değil. CoinGecko’nun kurucu ortakları TM Lee ve Bobby Ong’un da konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte son zamanların gündem olan DeFi protokollerinden biri olan Solend‘in kurucusu Rooter 0x da sahneye çıkacak.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
446.270,34 TL 4,00%
ethereumETH/TRY
34.532,30 TL 5,48%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,15%
bnbBNB/TRY
5.965,15 TL 0,16%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,54%
xrpXRP/TRY
6,91 TL 2,33%
cardanoADA/TRY
9,81 TL 2,37%
binance-usdBUSD/TRY
18,02 TL 0,87%
solanaSOL/TRY
811,82 TL 7,97%
polkadotDOT/TRY
171,04 TL 0,90%
Bağlantıyı kopyala