Gece Kulübü E11EVEN, Bir Bored Ape NFT’si Satın Aldı

gece kulubu e11even bir bored ape nftsi satin aldi

Miami’nin popüler gece kulübünün arkasındaki şirket olan E11EVEN Partners, yaptığı açıklamada, bir Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT‘si satın aldığını duyurdu. Satın alınan Bored Ape Yacht Club #11’i, 99 ETH yani 396.000 dolarlık değere sahip.

E11EVEN, Bored Ape NFT’sini Discord Aracılığıyla Satın Aldı

Miami’nin popüler gece kulübü E11EVEN, Bored Ape Yacht Club #11’i, 99 ETH karşılığında satın aldı. E11EVEN Partners’ın sahibi Michael Simkins, şirketinin, NFT sahibiyle Discord aracılığıyla iletişime geçtiğini söyledi. Michael Simkins satın alım ile ilgili olarak şunları söyledi:

İlk başta satmakta tereddüt ettiler, ancak bir süre sonra karşılıklı bir anlaşmaya varabildik.

gece kulubu e11even bir bored ape nftsi satin aldi
Bored Ape Yacht Club NFT #11

Ayrıca Simkins, E11EVEN’in BAYC #11 ile “pazarlama fırsatlarını keşfetmekten heyecan duyduğunu” da sözlerine ekledi. 

Bunun yanında hatırlatmak gerekirse; gece kulübü 2021’in Nisan ayında kripto para kabul etmeye başladığından beri 4 milyon doların üzerinde kripto para ödemesi gerçekleştirdi. Ayrıca E11EVEN’ın emlak kolu E11EVEN Hotels and Residencies’da kripto para birimini kabul etmeye başlamak için kripto borsası devi FTX ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

Ayrıca bilindiği üzere Miami, kripto dostu belediye başkanı Francis Suarez ile beraber, şirketlerin uzun süre emlak vergisi ödemekten vazgeçmelerine olanak tanıyan vergi politikaları sayesinde kripto şirketleri için bir merkez haline geldi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 473.061,43 TL 3,32%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.698,79 TL 6,25%
tether
Tether (USDT) 13,42 TL 0,03%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.922,32 TL 5,39%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,43 TL 0,09%
cardano
Cardano (ADA) 14,37 TL 5,84%
solana
Solana (SOL) 1.281,33 TL 14,67%
xrp
XRP (XRP) 8,08 TL 7,08%
terra-luna
Terra (LUNA) 874,82 TL 0,09%
polkadot
Polkadot (DOT) 247,32 TL 6,74%
Bağlantıyı kopyala