bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 70,910.00 3.18%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,565.80 2.35%
bnb
BNB (BNB) $ 616.27 7.11%
solana
Solana (SOL) $ 172.56 1.52%
xrp
XRP (XRP) $ 0.61844 2.64%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.58684 1.55%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.197513 6.15%

Gazprombank İlk Bitcoin İşlemini Gerçekleştirdi

gazprombank ilk bitcoin islemini gerceklestirdi

Rus enerji devi Gazprom’un sahibi olduğu Gazprombank (İsviçre), müşterilerine Bitcoin hizmeti vermeye başladı.

Bankanın kurumsal müşterilere kripto para hizmeti sunacağı geçtiğimiz salı günü açıklanmıştı. Isviçre Finans Piyasası Denetleme Kurumun’ndan onay alınması ile Bitcoin işlemleri resmen başlamış oldu. Bankanın CEO’su Roman Abdulin, kripto paraların hem müşterileri hem de küresel ekonomi için giderek daha önemli hale geleceğinin altını çizdi.

İsviçre merkezli Gazprombank’in kripto para hizmetileri, fintech firması Avaloq ve dijital güvenlik altyapısı sağlayıcısı olan METACO tarafından gerçekleştirildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala