Galatasaray Fan Token (GAL), Bybit ile Dünyaya Açılıyor

galatasaray fan token gal bybit ile dunyaya aciliyor

Galatasaray Spor Kulübü, Şubat 2020’de fan tokeni GAL’ı arz etti. Aradan geçen süre içinde piyasa değeri 29 milyon dolara yaklaşan GAL, şimdilerde Bybit borsası ile dünyaya açılmaya hazırlanıyor. GAL, Bybit’te mevduat, alım ve satım işlemleri için listelenmeye başlıyor.

Bybit üzerinden GAL Token ile işlem yapan taraftar kendileri için yatırım yapmanın yanında takımlarına da finansal açıdan destek olmuş olacak.

galatasaray fan token gal bybit ile dunyaya aciliyor 2

Galatasaray Fan Token (GAL), Bybit Borsasına Geliyor

Kripto varlık alım satım platformu Bybit, yakında Galatasaray’ın fan tokeni GAL’ı listeleyecek. GAL, Bybit borsası üzerinden alınabilecek. Bu listelemeyle kullanıcıları bazı fırsatlar bekliyor. GAL/USDT spot işlem paritesinde alım-satım yapan tüm yeni ve eski kullanıcılar 100 bin dolar değerinde GAL ve CHZ ödül havuzunu paylaşmış olacak.

Çeşitli sosyal medya kampanyalarını tamamlayan ve üye olma şartını yerine getiren toplam 10 kişi Galatasaray-Fenerbahçe derbisine bilet kazanacak. 1 kişi ise iPhone 13’ün sahibi olacak.

Bybit’te işlem yapmak için buradan hesap açmanız mümkün.

Bybit Borsasının 24 Saatlik İşlem Hacmi 15,5 Milyar Dolar

GAL’ın Bybit borsasında listeleneceği açıklandı. Peki, Bybit borsası kullanıcılara neler vaat ediyor?

Singapur merkezli Bybit’in 2,5 milyondan fazla kullanıcısı var. 7/24, birçok dilde müşteri desteği sunan platformun 24 saatlik işlem hacmi ortalaması 15,5 milyar dolar seviyesinde. Platformda mevcut 3 milyar dolar açık pozisyon var. Her hafta 1,5 milyondan fazla kullanıcı ise platformda işlem yapıyor. Bu açıdan dünyanın önde gelen kripto varlık işlem platformları arasında ilk beşte konumlandığını söyleyebiliriz.

Bybit’in önemli kozlarından biri de güvenlik alanında yaptığı yatırımlar. Platform bu alana, bütçesinin yüzde 25’ini ayırdığını söylüyor.

Socios’taki Son Gelişmeler

Türkiye’de Socios.com ile kurduğu iş birliği kapsamında fan token çıkaran ilk takım Galatasaray olmuştu. 167 ülkeden 1,3 milyondan fazla taraftar, sevdikleri takımlarla etkileşim kurmak ve onlardan ödül almak için Socios.com’u kullanıyor. Platform, 20’den fazla ülkeden 100’den fazla büyük spor organizasyonu ile ortaklık kurdu. Bunlar arasında FC Barcelona’dan Inter Milan’a, Arsenal’den Atletico Madrid’e kadar birçok önemli kulüp yer alıyor. Arjantin ve Portekiz milli takımları da platformla el sıkışmış durumda.

Socios.com’un kadrosunda futbolun yanı sıra UFC ve F1, NBA, NHL, e-spor ve kriketten büyük kulüp ve organizasyonlar da yer alıyor.

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com’un büyük genişleme planları bulunmakta ve dünya çapında çok daha fazla Fan Token lansmanını hedefliyor. Şirketin dünya çapında birden fazla ofisi ve 180 çalışanı var. 

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 725.056,34 TL 0,38%
ethereum
Ethereum (ETH) 58.583,66 TL 6,03%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.821,80 TL 0,89%
tether
Tether (USDT) 12,56 TL 0,12%
solana
Solana (SOL) 2.699,10 TL 4,16%
cardano
Cardano (ADA) 19,72 TL 1,20%
xrp
XRP (XRP) 12,68 TL 2,91%
polkadot
Polkadot (DOT) 483,71 TL 5,90%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,56 TL 0,12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,72 TL 0,89%
Bağlantıyı kopyala