Futbol Ekonomisi ve Fan Token Yatırımları-Muhtemel 11

BTCHaber TV’nin yeni programı Muhtemel 11’in ilk bölümü yayınlandı. Bu programımız da Emre Özcan ve Erman Yaşar ile birlikte sporu, futbolu ve Fan Token’ları konuşuyoruz.

Nelerden Bahsedildi?

Erman Yaşar ilk olarak Fan Tokenlara değindi. Günümüzde insanların yatırım alışkanlıklarının değiştiğine ve aynı zamanda harcama alışkanlıklarının da değiştiğini söyledi. Ardından Emre Özcan’a Fan Token dünyası hakkında bir soru yöneltti:

Emre Özcan şu şekilde yanıt verdi:

Ben fan token yatırımlarına çok ufak ufak başladım. bildiğimiz gibi spor dünyası futbolcu yansı içerisindeyiz senin de bildiğin gibi yani genel olarak işimizi futboldan kazanıyoruz bu durmasında benim ilk önce kulüplerin resmi bir şekilde bu işe girmesi beni Benim dikkatimi çeken durum oldu genel olarak arkadaşlarım vasıtasıyla iniş çıkışları durumların olduğunu görünce arkadaşım da kendine ev aldı. yani o durumda ben de bir duruma bakayım dedim O zamandan sonra 3-4 ay takip ettim.

Ayrıca Emre Özcan sözlerine şunları da ekledi:

Ayrıca genel olarak Twitter’dan takip ediyorum genel olarak bu durmadan güven verici geldiği için o yüzden girdim. Şu anda ufak ufak yatırımlar yapmaya devam ediyorum.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
314.213,69 TL 0,79%
ethereumETH/TRY
22.977,19 TL 1,81%
tetherUSDT/TRY
18,65 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.298,82 TL 1,41%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,01%
binance-usdBUSD/TRY
18,63 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
7,13 TL 1,12%
dogecoinDOGE/TRY
1,80 TL 4,42%
cardanoADA/TRY
5,81 TL 1,63%
matic-networkMATIC/TRY
16,52 TL 2,62%
Bağlantıyı kopyala