FTX Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlattı

ftx para cekme islemlerini yeniden baslatti

Sorunlu kripto para borsası FTX, kullanıcıların para çekme işlemlerini askıya almıştı. Kripto borsası FTX, birkaç günün ardından para çekme işlemlerini yeniden başlattı. 

FTX Para Çekme İşlemlerini Yeniden Açtı

Nansen tarafından sağlanan zincir üstü verilere göre sorunlu kripto borsası FTX, para çekme işlemlerini yeniden açtı. Para çekme işlemlerinin yeniden açılmasıyla birlikte bir kullanıcı 2.6 milyon dolar değerinde Ether (ETH) çekerken bir diğer kullanıcının ise 1.3 milyon dolar USDC çektiği zincir üstü verilerde görüldü.

FTX her ne kadar para çekme işlemlerini yeniden başlattığını açıklamış olsa da kullanıcıların büyük bir kısmı varlıklarını çekemediklerini dile getiriyor. FTX tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Müşterilerimizin çektikleri tutarlar, şu anda elimizde bulunan varlıkların küçük bir kısmına tekabül ediyor. Kullanıcılarımızın varlıklarının tamamını çekebilmeleri adına ek çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bununla birlikte dünya genelindeki operasyonlarımız için neler yapabileceğimizi ve yapmamız gerekenleri araştırmaya devam ediyoruz.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
318.361,60 TL 0,61%
ethereumETH/TRY
23.823,07 TL 0,58%
tetherUSDT/TRY
18,63 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.423,58 TL 0,36%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,08%
binance-usdBUSD/TRY
18,61 TL 0,24%
xrpXRP/TRY
7,31 TL 0,90%
dogecoinDOGE/TRY
1,94 TL 2,27%
cardanoADA/TRY
6,04 TL 0,23%
matic-networkMATIC/TRY
17,13 TL 0,18%
Bağlantıyı kopyala