FTX CEO’su Açıklaması Sonrasında FTT Token Fiyatı Yükseldi

ftx ceosu aciklamasi sonrasinda ftt token fiyati yukseldi

İflas başvurusu yapan kripto para borsası FTX’in yeni CEO’su Kasım 2022’den bu yana John J. Ray III olmuştu. John J. Ray III son açıklamasında FTX’in yeniden başlatılabileceğini açıkladı. Yapılan bu açıklama sonrasında FTX’e bağlı FTT tokeni yeniden değer kazanmaya başladı.

FTT Değer Kazanmaya Başladı

Başarısız bir kripto para borsası olan FTX’e bağlı bir kripto para birimi olan FTT, John J. Ray III’ün açıklamaları sonrasında yeniden yükselişe geçti. FTX kripto para borsasının yeniden başlatılacağı haberleri sonrasında FTT tokeni yüzde 30’un üzerinde değer kazandı.

ftx ceosu aciklamasi sonrasinda ftt token fiyati yukseldi 2

TradingView verilerine göre, FTT tokeni gelişmelerin ardından 2.28 dolardan işlem görüyor. FTX kripto para borsası hakkında açıklama yapan John J. Ray III, FTX.com’u yeniden başlatmanın araştırılması için bir görev gücünün oluşturulduğu belirtildi. John J. Ray III konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

FTX’i yeniden başlatma konusunda ileriye dönük bir yol varsa, bu yolu sadece keşfetmekle kalmayacağız. Bu yolu tamamen gerçekleştireceğiz. FTX’in yaşanabilir bir iş olarak gören pek çok paydaşımız bulunuyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
428.895,82 TL 2,48%
ethereumETH/TRY
30.602,47 TL 2,38%
tetherUSDT/TRY
18,82 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
6.086,05 TL 2,70%
usd-coinUSDC/TRY
18,82 TL 0,00%
xrpXRP/TRY
7,53 TL 2,43%
binance-usdBUSD/TRY
18,82 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
7,37 TL 1,87%
dogecoinDOGE/TRY
1,73 TL 3,33%
okbOKB/TRY
834,83 TL 1,04%
Bağlantıyı kopyala