bitcoinBTC/TRY
1.600.539,66 TL 1,15%
ethereumETH/TRY
91.601,93 TL 1,84%
tetherUSDT/TRY
30,86 TL 0,21%
bnbBNB/TRY
11.694,90 TL 6,35%
solanaSOL/TRY
3.238,98 TL 3,28%
xrpXRP/TRY
16,92 TL 2,74%
staked-etherSTETH/TRY
91.656,34 TL 1,53%
usd-coinUSDC/TRY
30,87 TL 0,25%
cardanoADA/TRY
18,47 TL 4,12%
avalanche-2AVAX/TRY
1.160,56 TL 2,64%

Paylaş

FTX, 5 Milyar Doların Üzerinde Nakit ve Kripto Para Kurtardı

eski ftx yoneticisi singh hakkinda bir sorusturma daha1

2022 yılının son zamanlarında kripto para sektörünün tam ortasına bomba gibi düşen FTX’in iflası ile ilgili olarak yeni birçok yeni gelişme yaşanıyor. Çıkan son haberlere göre; FTX’in 5 milyar doların üzerinde nakit ve kripto para kurtardığı açıklandı.

FTX Avukatı Açıkladı! FTX 5 Milyar Dolar Kurtardı

Kripto borsası FTX’in avukatı, Bahamalar Menkul Kıymetler Komisyonu tarafından tutulan başka bir 425 milyon dolarlık kripto dahil değil, farklı varlıklarda 5 milyar dolardan fazla geri kazandığını söyledi.

eski ftx yoneticisi singh hakkinda bir sorusturma daha1 1

TX adına Sullivan & Cromwell’in avukatı Adam Landis konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Dilekçe tarihindeki değeriyle ölçülen 5 milyar doların üzerinde nakit, likit kripto para birimi ve likit yatırım menkul kıymeti bulduk. Bu, mevcudiyetimizin toplam tutara göre çok büyük olduğu düzinelerce likit olmayan kripto para birimi token varlığına herhangi bir değer atfetmiyor. Pozisyonlarımızın token piyasasını önemli ölçüde etkilemeden satılamayacağına dair arz var.

Kısa süre önce Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı, bir süredir konuşulan FTX ile ilgili Robinhood hisselerine dair beklenen adımı attı. FTX’in kurucu ortakları arasında yer alan Sam Bankman-Fried ve Gary Wang’in sahip olduğu ve 456 milyon dolar değerindeki Robinhood hisselerine ABD Adalet Bakanlığı tarafından el koymuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala