Fiyat Performans Oranı En Yüksek Oyna Kazan Oyunları

bu ay fiyat performansina gore en iyi 15 oyna kazan oyunu

Gelişen teknoloji ile artık oyunlar üzerinden de para kazanmak mümkün hale geldi. CryptoDiffer da son bir ay içinde fiyat performansına göre, en iyi oyna kazan oyunları listesini yayımladı.

En İyi Oyna Kazan Oyunları

Paylaşılan verilere göre, oyna kazan oyunları arasında Blockchain Monster Hunt (BCMH), yüzde 487 oranında bir yükseliş göstererek listenin ilk sırasında yer aldı.

Blockchain Monster Hunt (BCMH), tamamen Blockchain üzerinde çalışan dünyanın ilk çok zincirli oyunu. Ayrıca Pokémon-GO’dan ilham alan BCMH, oyuncuların canavarları avlamak ve savaşmak için Blockchain’deki yepyeni yerleri sürekli keşfetmesine olanak tanıyor. Piyasa değeri ise 32.5 milyon dolar.

bu ay fiyat performansina gore en iyi 15 oyna kazan oyunu 2

Listenin ikinci sırasında yüzde 402 oranında artış gösteren Polker.game var. Ayrıca piyasa değeri 22.1 milyon dolar olan Poker oyununu oynayarak NFT‘ler kazanılabilirsiniz.

Listenin ortalarına inildiğinde fiyat artışı yüzde 280 oranında artış gösteren, Wemade Tree tarafından geliştirilen Blockchain tabanlı bir küresel oyun platformu Wemix’i görüyoruz.

Wemix’i hemen arkasından yüzde 261 oranında bir fiyat artışı gösteren UFO Gaming yer alırken, listenin beşinci sırasında; son bir ayda yüzde 228 oranında bir artış gösteren Ethereum Blockchain’i tarafından desteklenen, sanal gerçeklik oyunu Decentraland (MANA) konumlanıyor.

Listenin geri kalanına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz:

fiyat performans orani en yuksek oyna kazan oyunlari
Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 736.496,20 TL 0,86%
ethereum
Ethereum (ETH) 59.736,43 TL 1,87%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 8.151,81 TL 3,71%
tether
Tether (USDT) 12,56 TL 0,20%
solana
Solana (SOL) 2.861,35 TL 6,37%
cardano
Cardano (ADA) 20,22 TL 0,65%
xrp
XRP (XRP) 12,68 TL 0,33%
polkadot
Polkadot (DOT) 479,82 TL 0,11%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,56 TL 0,16%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,71 TL 2,42%
Bağlantıyı kopyala