Finansal Hizmet Sağlayıcısı Vivid Money, Shiba Inu’yu Destekliyor

finansal hizmet saglayicisi vivid money shiba inuyu destekliyor

Kripto para ekosistemi, birçok şirket ve kurum tarafından benimseniyor. Bu konuda özellikle Shiba Inu öne çıkıyor. Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) cephesinden konuyla ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Vivid Money’den Shiba Inu (SHIB) Adımı

Bu kez Almanya merkezli finansal hizmet sağlayıcısı Vivid Money, Shiba Inu (SHIB) desteğini açıkladı. Shiba Inu’nun platformunda kullanıma sunulmasının yanı sıra, Shiba Inu’nun (SHIB) topluluk üyeleri için geri ödeme ve ödül programının da olduğundan bahsetti.

Dünya çapında 10.000 üyeye özel VIP kripto para kredi kartı olan Bitcoinblack, Shiba Inu’yu (SHIB) desteklediğini açıkladı. Kart sahibi ile güvence altına alınan kart, lüks mal ve hizmetlerin yanı sıra benzersiz üyelere özel deneyimler sunacak.

finansal hizmet saglayicisi vivid money shiba inuyu destekliyor

Bitcoinblack premium kredi kartı, üyelerin Bitcoin ve Shiba Inu da dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerini fiat paraya dönüştürmelerini sağlıyor. Visa’nın kabul edildiği her ülkede VIP kullanıcılar bu kartı kullanabilecek.

Son olarak Shiba Inu’nun durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında SHIB 0,000001035 dolardan işlem görüyor

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.325,96 TL 3,02%
ethereumETH/TRY
34.118,14 TL 3,70%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,30%
bnbBNB/TRY
5.925,89 TL 1,27%
usd-coinUSDC/TRY
17,96 TL 0,26%
xrpXRP/TRY
6,85 TL 1,17%
cardanoADA/TRY
9,72 TL 1,18%
binance-usdBUSD/TRY
17,93 TL 0,03%
solanaSOL/TRY
793,18 TL 5,04%
polkadotDOT/TRY
168,53 TL 1,24%
Bağlantıyı kopyala