Fidelity Digital Assets ve Kingdom Trust Arasında İşbirliği

Abone Ol:google-news
0
14/07/2020

Kripto para saklama hizmeti Kingdom Trust, müşterilerine Fidelity Digital Assets’ten Bitcoin soğuk depolama hizmeti sunuyor.Depolama yatırımcıların hisse senetleri, borsa yatırım fonları (ETF’ler) ve dijital varlıkları tek bir avantajlı hesapta satın alabileceği, satabileceği veya elinde tutabileceği hibrit bir self servis emeklilik platformu olan Kingdom Trust’ın Choice emeklilik hesabında sunulacak.

Kingdom Trust CEO’su Ryan Radloff, Fidelity ile olan ortaklığın yatırım devini, perakende kripto para yatırımcılarına hizmet etmeye daha da yaklaştıracağını umuyor.

Radloff, yeni ortaklıktan  “Fidelity’nin büyümesinin Bitcoin ve piyasanın olgunluğu için çok önemli olduğunu düşünüyorum, bunun için birkaç temel marjdan feda etmeye hazırım” dedi.

“Bunun Fidelity emeklilik hesapları olan ancak Fidelity Digital Assets’i bekleyen birçok insan için anlamlı olduğunu düşünüyoruz.”

Fidelity Dijital Varlıklar yalnızca kurumsal müşterilere odaklanmaya devam ederken bu, fon yöneticisinin halka açtığı ilk alt saklama hizmet anlaşmalarından biridir. E-postayla gönderilen bir bildiride Fidelity, saklama ilişkisinin müşterilerin hizmete sadece Kingdom Trust üzerinden erişeceği anlamına geldiğini açıkladı.

Fidelity Dijital Varlıklar Satış ve Pazarlama Başkanı Christine Sandler, bir basın açıklamasında şunları söyledi:

“Kingdom Trust müşterilerinin yine bizi seçmesinin avantajları: Casa tarafından desteklenen bir çözümle kendi özel anahtarlarını tutabilir, Fidelity tarafından saklanan soğuk depolarda tutabilir veya dijital saklama hesaplarını kullanarak dijital varlıklarını ödünç verebilir veya paylaşabilirler.”

Radloff, Kingdom Trust’ın gelecekte Fidelity ile diğer dijital varlıklarda da çalışacağını da sözlerine ekledi.

Radloff, “20.000 benzersiz varlığı saklama hizmetine alıyoruz, bunların çoğu alternatif varlıklardır” dedi. “Bitcoin, Fidelity Dijital Varlıklar ile ortaklık kurduğumuz ilk varlıktır, ancak son da olmayacaktır.”

Radloff’a göre, Choice’in Mayıs ayında piyasaya sürülmesinden bu yana 10.000’den fazla kişi hizmete dahil oldu.

Kaynak: coindesk

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.024 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 308.513,12 TL 4,63%
ethereum
Ethereum (ETH) 20.887,53 TL 2,00%
tether
Tether (USDT) 8,67 TL 0,05%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 2.948,43 TL 5,69%
cardano
Cardano (ADA) 12,54 TL 4,57%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,70 TL 3,37%
xrp
XRP (XRP) 7,17 TL 4,06%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,57 TL 0,90%
polkadot
Polkadot (DOT) 178,94 TL 8,14%
uniswap
Uniswap (UNI) 186,33 TL 5,91%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap