bitcoinBTC/TRY
740.729,48 TL 0,60%
ethereumETH/TRY
46.033,45 TL 0,73%
tetherUSDT/TRY
27,41 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.915,20 TL 0,21%
xrpXRP/TRY
14,19 TL 3,21%
usd-coinUSDC/TRY
27,41 TL 0,08%
staked-etherSTETH/TRY
46.011,80 TL 0,77%
solanaSOL/TRY
593,49 TL 7,30%
cardanoADA/TRY
6,96 TL 0,99%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 0,51%

Paylaş

Fenerbahçe Token Nasıl Alınır?

E8B9wlyVcAMc5Uq

Paribu ve Fenerbahçe iş birliğiyle, Fenerbahçe Token’ı piyasaya sürülüyor. Ön satış 9 Ağustos’ta gerçekleşecek.

Fenerbahçe Token, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün taraftar token’ı. ERC-20 tabanlı olan bu token Fenerbahçe taraftarlarına ayrıcalıklar sunacak. Fenerbahçe Token, 9 Ağustos 2021 saat 09.00 ile 12 Ağustos 2021 saat 18.00 arasında alıma açık olacak. Fenerbahçe Token’ın maksimum arzı 190.700.000 adet. Arzın tamamı dolaşıma dahil olduktan sonra yeni bir Fenerbahçe Token üretimi söz konusu olmayacak.

Fenerbahçe Token Nasıl Alabilirim?

Fenerbahçe Token almak için şu adımları gerçekleştirmek gerekiyor:

  • Paribu mobil uygulamasını indirin ya da Paribu web sitesine girin.
  • Üye Ol butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girerek üye olun.
  • Ayarlar butonundan kimlik doğrulamanızı tamamlayın. 
  • Cüzdan sekmesine tıklayarak Paribu hesabınıza TL yatırın. 
  • Satış periyotları başladığında talep oluşturabilirsiniz.

Fenerbahçe Token ön satışı 2 seçenek olarak satışa çıkacak. İlk seçenekle satın alınan token’lar 9 ay boyunca transfer edilemez ve satılamaz durumda olacak. Token’ların işleme açılmaya başlayacağı ilk tarih 15.05.2022. İlgili tarihten sonra 15 ay boyunca bu token eşit dağılımla işleme açılmaya devam edecektir.

2. seçenekten alınan token’lar ise 13.08.2021’de Paribu’da FB/TL marketinin açılmasıyla işlemlerde kullanılabilecek.

Fenerbahçe Token, kullanıcılara birçok avantaj sağlayacak:

  • Ayrıcalıklardan yararlanma imkanı: Sezon boyunca ve sonrasında ayrıcalıklı olun.
  • Fenerbahçe’nin yarınına etki etme fırsatı: Kulüp tarafından açıklanacak anketlerde oy hakkı elde edin.
  • Kulübü daha yakından tanıma: Fenerbahçe sporcularıyla, teknik heyetiyle ve yönetimiyle tanışma imkânı kazanın.
  • Fenerbahçe mabedini özel turlarla gezme: Özel kurgulanmış stat ve tesis turlarına katılma olanağından yararlanın.
Dilek Sarı

Dilek Sarı

Dilek, 1992 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladı ve 2010 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Sosyoloji bölümüne başladı. 2014 yılında buradan mezun olan Dilek, alanda kalmak ve akademik çalışmalar yürütmek amacıyla aynı yıl Ege Üniversitesi Genel Sosyoloji ve Metodoloji anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başladı. Yüksek lisans tezini “Risk Toplumu” ve “Korku Kültürü” üzerine yapan Dilek, daha sonra akademi ile arasındaki fikir ayrılıkları ve kripto varlıklara artan ilgisi nedeniyle bu sektöre adım attı. 2019 başlarında yerli bir kripto varlık işlem platformunda Sosyal Medya Uzmanı olarak görev alan Dilek, burada bulunduğu yaklaşık iki sene boyunca, alana ilişkin bilgi birikimini artırmaya yönelik çalışmalarda bulundu. Bir taraftan alana ilişkin teorik bilgilerini geliştirirken, diğer taraftan bu bilgileri pratiğe dökmek için çaba gösterdi. Öte yandan, yaklaşık beş yıldır sürdürdüğü SEO uyumlu içerik üretimi, İngilizce çeviri ve grafik tasarım çalışmalarına freelancer olarak devam etti. 2020 yılı sonlarında Kriptomeda’ya katılan Dilek, Coinkolik ve BTCHaber’de İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. O zamandan bu yana burada görev almayı sürdürdü ve alana ilişkin bilgilerini derinleştirirdi. Dilek şimdi zincir üstü analiz ve DeFi ürünleri hakkında kendini geliştirmeye çalışıyor ve NFT alanını ise yakından takip ediyor. Blokzinciri teknolojisinin yazılım yönüne de ilgi duyan Dilek, ilerleyen yıllarda bu alan hakkında da bilgi sahibi olmayı umut ediyor. Dilek kripto varlıkların yanı sıra müzik, deneysel sinema, modern psikoloji, astronomi ve doğa sporlarına ilgi duyuyor. Uzaya ilişkin fenomenler hakkında araştırma yapmayı seven, alana dair haber ve bilimsel çalışmaları yakından takip eden Dilek, amatör olarak astrofotoğrafçılık da yapıyor. Aynı zamanda amatör bir kuş gözlemcisi olan Dilek, İzmir’de aktif olarak çalışmalar yürüten Doğa Derneği’nin etkinliklerini yakından takip ediyor. Etik sebeplerle vegan bir yaşam tarzını benimsemesi nedeniyle her türlü hayvan sömürüsüne karşı duruyor. Psikoloji alanına dair akademik makaleler okumayı, müzik festivallerine katılmayı, deneysel filmler izlemeyi, blokzinciri teknolojisini konu alan kitaplar okumayı ve yeni kültürlerle tanışmayı seviyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala