Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Paribu CEO’su Yasin Oral, BTCHaber TV’nin sorularını yanıtladı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Paribu CEO’su Yasin Oral, BTCHaber TV’nin sorularını yanıtladı. Melis Hazal Karagöz’ün soruları ile beraber Fenerbahçe Token ile ilgili birçok önemli sorular yanıtını buldu.

– Melis Hazal Karagöz, “Kulüp olarak Youtube gibi dijital mecraları çok iyi kullanıyor olmanız ve son olarak kripto varlıklar ile ilgili böyle bir gelişmenin olması, artık geleneksel kalemlerin azalacağını mı düşünüyorsunuz? Gelecek yatırımlar dijitalde mi olacak?” Sorusunu Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’a yöneltti.

Başkan Ali Koç “Geleneksel kalemler artmayacak, azalmayacak demeyelim. Her alanda da yayıncı olsun, stat gelirleri olsun, forma gelirleri olsun hatrı sayılır rakamlar yakalanıyor. Geleneksel kalemlerde biletleri 3 katına satışa çıkaramazsın veya stadın kapasitesini iki misline aktaramazsın. Orada aşağı yukarı belirlidir. Bunun dışında dijital dünyanın önü daha çok açık. Bu iş birliğini kurguladığımız gibi yönetebilirsek buradan kalıcı gelirler sağlayacağız. Biz kripto varlık konusunda yayıncı kuruluş gelirlerine benzer işler yaparsak, müthiş bir iş çıkartmış oluruz” dedi.

Melis Hazal Karagöz “Göreve geldiğiniz ilk günden beri ciddi bir borç yükü altında olduğunu söylüyorsunuz kulübün, bu hamle ile kısa sürede sizce düzelebilir mi?”

Ali Koç “Hayır bu hamle en azından yükümlüklerimizi yerine getirmemiz için altı, yedi ay önümüzü görmemiz için olduğunu düşünüyorum. Bu iş birliği ile beraber bir marka oluştu ve bu markanın daha değerlenmesi daha güçlenmesi için bizim kurguladığımız belirli stratejilerin adımların hayata geçmesi gerekiyor. İşimiz daha bitmedi. Bir sonraki arza kadar bunun cazibesini daha da arttırmamız lazım. Bu durumda büyük bir sorumluluk. Taraftarın buraya olan bakışı, ilişkisi yoğun ilgisi bizim yapacağımız uygulamalar ile değerlenecek” diye konuştu.

– Melis Hazal Karagöz “İlerde Fenerbahçe Token Paribu blokzincirin de olma ihtimali var? Sorusunu Paribu CEO’su Yasin Oral’a sordu:

Paribu CEO’su Yasin Oral “Elbette var. Kendi çıkaracağımız Blockchain de mutlaka direkt yerini alacak. Aynı zamanda duyurudan sonra günlük üye sayılarında 5 kat artış var” şeklinde konuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 377.967,32 TL 0,32%
ethereum
Ethereum (ETH) 25.818,47 TL 0,08%
cardano
Cardano (ADA) 20,89 TL 3,79%
tether
Tether (USDT) 8,85 TL 0,36%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.097,42 TL 0,79%
xrp
XRP (XRP) 8,29 TL 0,01%
solana
Solana (SOL) 1.214,93 TL 1,17%
polkadot
Polkadot (DOT) 265,98 TL 1,68%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,85 TL 0,02%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,86 TL 0,11%
Copy link
Powered by Social Snap