FDIC, Signature Bank’ın Kredi Portföyünün Satış Sürecini Başlattı

fdic signature bankin kredi portfoyunun satis surecini baslatti

Geçtiğimiz aylarda iflas eden Signature Bank, geçtiğimiz haftalarda satılmıştı. ABD’nin bankacılık alanındaki düzenleyici kurumu olan Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), Signature Bank hakkında yeni bir süreci başlattığını açıkladı.

Signature Bank’ın Kredi Portföyü Satışa Çıktı

Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, Signature Bank’ın başarısızlığının ardından alacaklıda tutulan ve yaklaşık değeri 60 milyar dolar olan kredi portföyünün satış sürecini başlattığını duyurdu. FDIC tarafından yapılan duyuruda, eski Signature Bank’ın birikmiş kredi portföyünün pazarlamasına bu yaz sonunda başlamayı beklediği dile getirildi.

fdic signature bankin kredi portfoyunun satis surecini baslatti 2

Söz konusu portföy, öncelikle ticari gayrimenkul (CRE) kredileri, ticari krediler ve tek ailelik konut kredilerinden oluşan daha küçük bir havuzdan oluşuyor. Bununla birlikte kısa bir süre önce Federal Mevduat Sigorta Kurumu’nun (FDIC), başarısız olan Silicon Valley Bank ve Signature Bank’ın yeni sahiplerinin reddettiği menkul kıymet portföylerini satmak için danışmanlar tuttuğu iddia edilmişti.

Son olarak Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC) açıklamasında, Newmark & ​​Company Real Estate Inc’i satış danışmanı olarak tuttuğunu ifade etti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
556.895,60 TL 2,73%
ethereumETH/TRY
38.395,74 TL 2,38%
tetherUSDT/TRY
20,61 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
6.307,24 TL 2,24%
usd-coinUSDC/TRY
20,61 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
10,61 TL 1,74%
cardanoADA/TRY
7,73 TL 0,91%
staked-etherSTETH/TRY
38.372,23 TL 2,36%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 1,28%
matic-networkMATIC/TRY
18,30 TL 2,13%
Bağlantıyı kopyala